czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaKSWByły rywal Mameda prosi o pomoc. Apeluje do Khalidova i KSW: "Proszę...

Były rywal Mameda prosi o pomoc. Apeluje do Khalidova i KSW: „Proszę pomóżcie mi”

Siedem lat temu na KSW 27 doszło do niezwykle ciekawej walki w wadze średniej. Mamed Khalidov zmierzył się z weteranem mieszanych sztuk walki Maiqelem Falcao. W tej potyczce przez poddanie zwyciężył reprezentant klubu Arrachion MMA Olsztyn. Teraz na Twitterze Brazylijczyk dał znać się o sobie prosząc o pomoc obecnego mistrza KSW w wadze średniej oraz samą federację KSW.

Mamed Khalidov jest bez wątpienia jedną z legend polskiego MMA. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. Od lat jest jednym z najbardziej lubianych zawodników MMA. W swojej bogatej karierze w KSW zdobywał tytuły w wadze półśredniej i dwukrotnie w kategorii do 84 kilogramów. Pokonywał on takich zawodników jak: Michał Materla, Borys Mańkowski czy Melvin Manhoef.

W ubiegłym roku powrócił do klatki i na KSW 55 w widowiskowy sposób znokautował Scotta Askhama odzyskując pas mistrzowski w dywizji do 84 kilogramów i przerywając fatalną serię trzech porażek z rzędu. Wszystko wskazywało na to, że jego kolejnym rywalem będzie Roberto Soldic, ale ostatecznie Chorwat na KSW 63 zawalczy z Patrikiem Kinclem w obronie pasa w wadze półśredniej.

Maiquel Falcao jest prawdziwym weteranem mieszanych sztuk. W swojej bogatej karierze stoczył prawie 60 pojedynków. Walczył dla wielu świetnych organizacji Jak: UFC, Bellator czy M-1 Globał. Dla Federacji KSW stoczył trzy walki. Poza bojem z Mamedem pokonał na KSW 32 Bretta Coopera a na gali z numerem 33 został ciężko znokautowany przez Aziza Karaoglu. Obecnie posiada fatalną serię czterech porażek. W ostatnim boju na Krepost Fighting Championship został poddany przez Sergey’a Romanova.

Maiquel Falcao prosi o pomoc KSW i Mameda Khalidova

Brazylijczyk na swoim Twitterze zwrócił się o pomoc finansową Khalidova i federację KSW na leczenie swojej ręki, z którą ma cały czas problemu od momentu złamania jej przez Mameda na KSW 27.

„@KSW_MMA,@mamedkhalidov proszę, potrzebuję Waszej pomocy, aby zapłacić za leczenie mojej ręki, którą ty mi złamałeś. Proszę pomóżcie mi.” – napisał na swoim Twitterze Maiquel Falcao.

YouTube video

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!