czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueMamed Khalidov o freakach: "To nie jest przyszłość, to jest teraźniejszość. Młodzież...

Mamed Khalidov o freakach: „To nie jest przyszłość, to jest teraźniejszość. Młodzież ogląda to wszystko, a ja jestem już za stary”

Mistrz KSW Mamed Khalidov gościł na gali High League. W rozmowie z 6PAKTV zdradził, co myśli o całym wydarzeniu i pojedynkach freak fighterów.

Fighter przyznał, że czuł się niczym dinozaur, wśród bardzo młodej widowni, która zasiadała na trybunach:

Siedzieliśmy z Aslanem i mówię: ty, ja czuje się dinozaurem. Patrz, co się dzieje. Widać, że tu w ogóle jest inny odbiorca, jeśli chodzi o nas, dinozaurów. Byłem ciekaw, co się dzieje na tej gali i kto to ogląda. Rozumiem, że to jest pierwsza gala. Przyszedłem zobaczyć tutaj, co się dzieje. Przedział wiekowy tutaj to jest 18 minus, ale się bawią. Jestem w szoku.

Co ciekawe Mamed był przekonany, że młodzi kibice nie zwrócą na niego uwagi. Tak jednak nie było. Mimo wieku wiele osób rozpoznało mistrza KSW i chciało sobie zrobić z nim zdjęcie:

Gdy tutaj dzisiaj przychodziłem, słyszałem, że będą bardzo młodzi ludzie. Spodziewałem się, że spokojnie wejdę, usiądę i pooglądam. Myślałem, że ci youtuberzy, ta młodzież już nas nie ogląda, że jesteśmy za starzy i innego mamy odbiorcę, jeżeli chodzi o kibiców. Ale nie było tak, wszedłem i naprawdę bardzo dużo osób podchodziło, robiło zdjęcie.

Khalidov ocenił również dwa pojedynki, których dotychczas nie mieliśmy okazji obejrzeć na żadnej profesjonalnej gali. Pierwszy z nich to walka trzech zawodników walczących między sobą, a kolejne starcie to pierwsze w historii zestawienie osób niskorosłych:

Wiesz co, powiem ci szczerze. Oglądałem dzisiaj parę walk. Myślałem, że ci ludzie wejdą i nic nie będą potrafić, ale wiedziałem, że chłopaki się umieją bić. Nie podobało mi się tych trzech, co walczyli. To była tragedia. Bardzo mi się podobała walka karłów, bo się bili. Każdy ma prawo wyjść i się bić. Jeżeli mają ochotę się bić, to się mogą bić i naprawdę się tłukli. I pokazali jakiś tam poziom sportowy.

Fighter został również zapytany o to, czy chciałby wejść do klatki podczas takiego wydarzenia:

Czy ja bym chciał tu się bić? Nie zadawaj mi takich pytań. Nie wiem, co… Ja wiem, że to nie jest przyszłość, tylko to jest już teraźniejszość. Patrz, co się dzieje, ta młodzież ogląda to wszystko, a ja jestem już za stary.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!