niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaKSWDyrektor KSW o współpracy z FAME MMA: "Zgłosił się do nas Krzysztof...

Dyrektor KSW o współpracy z FAME MMA: „Zgłosił się do nas Krzysztof Rozpara. Chcieliśmy wyjść naprzeciw Borysowi, który miał plany na ten rok”

Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski zdradził, jak w przypadku Borysa Mańkowskiego wyglądały kulisy współpracy największej polskiej organizacji z FAME MMA.

Były mistrz KSW Borys Mańkowski na kolejnej gali poznańskiej organizacji stanie do walki z byłym rywalem Normanem Parke. Stormin to również były zawodnik KSW, który jest skonfliktowany z włodarzami i na stałe przeszedł do Fame MMA. Inaczej wygląda to w przypadku Mańkowskiego.

Zawodnicy po raz pierwszy walczyli na KSW 47 i po decyzji sędziów wygrał Parke. Tym razem pojedynek nie odbędzie się w MMA. Przez 15 minut bez przerwy fighterzy będą bić się na zasadach brudnego boksu w małych rękawicach do MMA. Wszystko z powodu kontuzji Borysa Mańkowskiego.

To właśnie dlatego fighter zadebiutuje w Fame MMA, gdyż nie ma możliwości stoczyć pojedynku w KSW. Dyrektor sportowy organizacji podczas programu Oktagon Live zdradził, że Borys planował 3 pojedynki w 2021 roku. Niestety kontuzja sprawiła, że prawie cały rok poświecił na powrót do zdrowia.

Zgłosiła się do nas organizacja, konkretnie Krzysztof Rozpara. Ja nie uczestniczyłem w rozmowach. Maciek (Kawulski) z szefem Fame ustalili jakieś warunki współpracy przy tym pojedynku i tyle.

Chcieliśmy trochę wyjść naprzeciw Borysowi, który miał pewne plany na ten rok. Nawet rozmawialiśmy wstępnie może o trzech walkach. W sytuacji, w której szykował się do pierwszej z nich, zerwał więzadło, miał też pewne plany prywatne. Myślę, że Maciek, mój szef, wykazał się dużym zrozumieniem i dał zgodę.

Źródło: YouTube

- Advertisement -
2 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Misiek z Nadarzyna skończył 60 lat! Żurom: „Dziadek tylko dożyj do...

0
Długo musieliśmy czekać, jednak oficjalnie zostało potwierdzone, że były gangster Mirosław Dąbrowski znany jako "Misiek z Nadarzyna" zawalczy w MMA.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x