Poniedziałek, 13 Stycznia, 2025

Cristiano Ronaldo dostał ostrzeżenie od brytyjskich gangów? “To ich cel numer 1. W skład ochrony wchodzą żołnierze i policjanci”

fot. Instagram CR7
Opublikowane 7 września 2021, 17:29
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Cristiano Ronaldo i jego rodzina otrzymają całodobową ochronę po powrocie do Manchesteru United – ujawnia brytyjski dziennik Daily Star.

Po ponad 12 latach Cristiano Ronaldo powrócił do Manchesteru United i prawdopodobnie już w sobotę zobaczymy Portugalczyka na meczu z Newcastle United. W czwartek po informacji, że Ronaldo będzie występował pod numerem 7 zanotowano rekord sprzedażowy koszulek z jego nazwiskiem. Zainteresowanie powrotem piłkarza jest ogromne, a cieszą się z niego nie tylko kibice, ale i brytyjskie gangi!

Cristiano Ronaldo i jego rodzina pod stałą ochroną

Jak informuje “Daily Star” Ronaldo znalazł się na celowników grup przestępczych.

Ronaldo skorzystał z usług ochrony z Manchesteru, która będzie miała zadanie chronić jego i jego rodzinę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Informator dziennika “Daily Star” zdradził – „Cristiano został ostrzeżony (…) region stał się absolutnym magnesem dla gangów przestępczych. Teraz będzie postrzegany jako ich cel numer jeden. Te bezwzględne gangi stają się coraz bardziej brutalne. Plądrują domy i terroryzują rodziny graczy. Celują w nieruchomości, gdy wiedzą, że graczy tam nie będzie, i często oglądają dom tygodniami przed włamaniem.”

Brytyjski dziennik podaje, że Ronaldo nie jest już właścicielem domu w Alderley Edge, Cheshire, którą sprzedać miał za 3,25 miliona funtów w 2019 roku.

Aktualnie mieszka w nieruchomości zorganizowanej przez klub, a niebawem ma zamieszkać w tzw. “Złotym Trójkącie”, gdzie znajdują się dzielnice Wilmslow, Alderley Edge i Prestbury, a mieszkają tam sami multimilionerzy w tym piłkarze United, Liverpoolu i City.

Źródło Daily Star dodaje: „Od momentu, gdy wylądował z powrotem w Manchesterze, ma przy sobie zespół ochroniarzy. W ich skład wchodzą byli żołnierze i policjanci.”

„Wszyscy jeżdżą pojazdami kuloodpornymi i są przeszkoleni w postępowaniu z najbardziej brutalnymi i niebezpiecznymi przestępcami. Ilekroć Cristiano wyjdzie, będą blisko, upewniając się, że jest bezpieczny. A kiedy Cristiano i jego rodzina wprowadzą się na swoje miejsce, będzie to całodobowo monitorowane przez strażników przy bramach.

„Jego dom będzie miał również dziesiątki kamer, wszystkie połączone z jednym punktem, który jest monitorowany przez całą dobę. Osoby obserwujące kamery będą w stanie zareagować i udać się do posiadłości Cristiano znacznie szybciej niż policja.” – czytamy na stronie Daily Star.

Napady i włamania do domów piłkarzy zdarzają się coraz częściej i nic dziwnego, że Ronaldo będzie pod stałą ochroną. W 2020 roku okradziono dom piłkarza Liverpoolu, Fabinho, który z całą drużyną świętował zdobycie mistrzostwa Anglii.

W czerwcu 2020 roku okradziono piłkarza Manchesteru City – Riyada Mahreza, gdzie złodzieje z jego domu wynieśli kosztowności za ponad 500 tysięcy euro.

Źródło: Daily Star

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments