niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaFame MMAGamrot zapowiada egzekucję i komentuje walkę Mańkowskiego z Parke! "Będzie zmasakrowany. Wjeżdżamy...

Gamrot zapowiada egzekucję i komentuje walkę Mańkowskiego z Parke! „Będzie zmasakrowany. Wjeżdżamy na ten FAME MMA na ostro!”

Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Łącznie na karcie walk czeka na nas 10 walk w tym powrót m.in. Arkadiusza Tańculi, Piotra Szeligi, Sylwestra Wardęgi i Amadeusza Ferrariego.

Walka Borysa Mańkowskiego z Parke będzie rewanżem. Pierwszy raz walczyli ze sobą już na KSW 47. Wówczas to po trzech rundach fighter z Irlandii Północnej zwyciężył starcie przez jednogłośną decyzję sędziów.

Tym razem zawodnicy zmierzą się na nowych zasadach, które według wielu będą na duży plus dla „Diabła Tasmańskiego”. Kontuzja Mańkowskiego nie pozwala mu na pojedynek w formule MMA. Walk zakontraktowana została więc na 15 minut bez podziału na rundy, a fighterzy będą bić się w małych rękawicach na zasadach brudnego boksu. Zapowiada się więc brutalny pojedynek. Taki scenariusz przewiduje też przyjaciel Borysa!

Mateusz Gamrot o walce Mańkowskiego z Parke

Głos w sprawie nadchodzącego starcia zabrali między innymi Mateusz Gamrot czy Michał Materla, którzy kibicują Borysowi. Drugi z zawodników przyznał, żeDiabeł Tasmański” nie powinien mieć problemu z wygraną na punkty i może pokusić się nawet o znokautowanie Stormina.

O walkę w rozmowie z Filipem Sadowskim na kanale Normalnie. został zapytany Gamrot. Przypomnijmy, że „Gamer” aż trzy razy walczył z Irlandczykiem i można jasno stwierdzić, że zna go jak własną kieszeń! Dwa pojedynki wygrał, natomiast jeden zakończył się jako no-contest.

Gamrot przewiduje, że będzie to brutalny pojedynek!

Kurwa, morderstwo! 15 minut, jedna runda, małe rękawiczki, boks. Na pewno! Mi się wydaje, że to się przed czasem skończy. Norman będzie zmasakrowany albo padnie. Dla mnie padnie. Padnie. – powiedział zawodnik.

Dodając – Norman się już z nami cztery razy bił. Ze mną trzy razy, z Borysem raz, z kimś tam, wiesz, coś tu… coś wspaniałego. Wjeżdżamy na ten FAME na ostro. Armią! Armią szesnastu wjedziemy tam.

Przed walką z Mańkowskim na Normana Parke czeka jeszcze jedno wyzwanie. Już w ten weekend – 11 września w walce bokserskiej zawalczy z Maciejem „Irokezem” Jewtuszko. Pojedynek odbędzie się na gali EFM SHOW 2! Walka zakontraktowana została na 3 rundy po 3 minuty.

Karta walk FAME MMA 11

Walka wieczoru:

Borys Mańkowski vs Norman „Stormin” Parke (street fight dirty boxing / 15 minut bez rund / rękawice do MMA)

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Wojciech „OjWojtek” Przeździecki

Piotr „Popo” Węgrzyn vs. Mikołaj „Mixer” Magdziarz

Michał „Boxdel” Baron vs. Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski

Norbert „Smolasty” Smoliński vs. Piotr „MiłyPan” Kołaczyński

Marcin Malczyński vs. Arkadiusz Tańcula

Filip „Filipek” Marcinek vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja

Krystian „Krycha” Wilczak vs. Aleksandr „Sasha” Muzheiko

Piotr „Szeli” Szeliga vs. Krzysztof „Fericze” Ferenc

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x