niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaMMAMirosław Okniński: "Moi zawodnicy mają wygrywać na macie, a nie w konkurencji...

Mirosław Okniński: „Moi zawodnicy mają wygrywać na macie, a nie w konkurencji kto szybciej się rozpierd**i albo kto na kogo zezna”

Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie został zapytany o relacje z zawodnikami, którzy opuścili Akademię Sportów Walki Wilanów i zmienili kluby.

W rozmowie z 6PAK Okniński wyjaśnił, skąd wziął się jego konflikt z klubem Warszawskie Centrum Atletyki. Trener zdradził, że kiedy chorował na nowotwór, był wyśmiewany, oskarżany o oszustwo, czy też nazywany „ch*jem” i „złodziejem” przez środowisko WCA.

Ponadto klub miał zagarnąć fighterów trenujących w Akademii Sportów Walki Wilanów i prezentować ich jako swoich wychowanków jak np. w przypadku Mariana Ziółkowskiego. Okniński przyznał, że z zawodników został przy nim jedynie Szymon Kołecki – Dlatego mają przeje*ane. Na atak odpowiadam huraganem.

Trener został zapytany o relacje z zawodnikami, którzy w przeszłości trenowali w Akademii Sportów Walki Wilanów, ale opuścili klub, jak np. Krzystof Jotko, który aktualnie walczy w UFC.

– Krzysiek Jotko. Miałem z nim jakieś w miarę dobre relacje, ale zaczął cisnąć Trybsona. Wyśmiewać się z Trybsona. To mnie wkurzyło i go opierd**iłem, no to się obraził. Chodziło o jakieś białko. Kur*a, my nie jesteśmy gangsterami, ani przestępcami. Jak ja bym był gangsterem, to bym wszystkich rozpierd**ił i ja bym rządził.

– A jeżeli ja jestem normalnym trenerem, to ja się zajmuję sportem. Moi zawodnicy mają wygrywać na macie, a nie w konkurencji kto szybciej się rozpierd**i albo w konkurencji kto na kogo zezna. Ja się po prostu na tym nie skupiam, bo się skupiam na walkach w klatce i na sporcie, a nie kto jest gangsterem.

Ja szkoliłem policję, współpracowałem z policją. Mój ojciec był sędzią, moja matka radca prawnym. Ja jestem gościem, który woli stać po stronie prawa. Ja nie będę współpracował z przestępcami ani z tymi, co popierają przestępców. Wolę mieć kolegów z policji, niż gangsterów, którzy we dwóch kogoś okradają, a później okradają siebie. Nie cierpię takiego towarzystwa i mi jest niepotrzebne.

Źródło: YouTube

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x