niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaElite FightersJacek Murański zadebiutuje na gali Elite Fighters! Chce walki z Tomaszem Oświecińskim:...

Jacek Murański zadebiutuje na gali Elite Fighters! Chce walki z Tomaszem Oświecińskim: „Złamał zasady i ja go też chce połamać”

Już oficjalnie zostało potwierdzone, że Jacek Murański zawalczy na gali Elite Fighters, która odbędzie się 4 grudnia w G2A Arena Rzeszów. Na swojej liście ma trzech przeciwników, jednak najbardziej chciałby pojedynku z Tomaszem Oświecińskim!

Jacek Murański w świecie internetu zaistniał przy okazji występu swojego syna na FAME MMA 10. Przez ten okres wszedł w konflikt z Piotrem Szeligą, Dominikiem Zadorą i Arkadiuszem Tańculą. Konflikt rodziny Murańskich i utarczki słowne przed walką pobiły rekordy oglądalności, a „CAGE” organizowany na kanale organizacji obejrzało kilka milionów osób!

Murański jest również aktorem, który występował w takich produkcjach jak: „Na sygnale”. „Młody Piłsudski” czy „Ślad”.

Początkowo mówiło się o tym, że Jacek Murański zmierzy się z Marcinem Najmanem. „El Testosteron” wyłożył nawet na stół 100 tysięcy złotych, a pojedynek odbyć się miał na gołe pięści, bez sędziego z nieograniczonym limitem czasowym. Niestety pomimo rozmów i początkowych zapewnień, że walka się odbędzie wszystko stanęło tylko na wymianie zdań.

Kolejno w konflikt zaangażował się prezes FEN Paweł Jóźwiak, który również chciał, aby to w jego organizacji zadebiutował Murański.

Jacek Murański zawalczy na gali Elite Fighters

Wygląda na to, że pomimo starań obu panów debiut Jacka Murańskiego odbędzie się właśnie na gali Elite Fighters, gdzie na poprzedniej gali zawalczył jego syn, Mateusz!

Przypomnijmy, że Mateusz Murański mocno zszokował i podczas jednej gali wygrał aż dwa main eventy! Najpierw pokonał „Warszawskiego Dresika”, a następnie „Mielonidasa”. Drugie starcie zakończył brutalnym nokautem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: (VIDEO) Murański brutalnie znokautował Mielonidasa w 68 sekund! Wygrał dwie walki z rzędu

Wydarzenie Elite Fighters odbędzie się już 4 grudnia. Na stronie federacji czytamy, że oprócz standardowych pojedynków przygotowano inne super-fighty: „Odbędzie się między innymi walka każdy na każdego, dwóch na jednego a także walka kobiety… z mężczyzną!”

W rozmowie z portalem FightsportPL Jacek Murański wypowiedział się na temat potencjalnych rywali wskazując, że najbardziej interesuje go starcie z Tomaszem Oświecińskim!

„Wiem, że jest 3 przeciwników. Moim warunkiem było to, że ten przeciwnik miał mieć w przeszłości walkę z main eventem, albo co-main eventem na gali KSW. Kontrakt był gotowy od lipca, ja nie składałem podpisu bo chciałem mieć pewność, że zawalczę z kimś z przeszłością w KSW.”

„Najwyżej na mojej liście życzeń i to jest sprawa osobista jest Tomasz Oświeciński vel Tomson z Białegostoku, nie z Warszawy. To nie żaden „Strachu”. I mam nadzieję, że w grudniu zderzymy się z Oświecińskim w tych warunkach, których zażądałem i te warunki spełniła organizacja.”

„Tańcula to sprawa drugorzędna, nie dotyczy pryncypiów. Jeśli chodzi o Oświecińskiego to chodzi o pryncypia. To sprawa osobista, ale z tym typem się nigdy nie przeciąłem. Ja nie będę ukrywał chodzi o zasady, które ten typ złamał i ja go też chcę połamać. Jeśli jest taka okazja zrobić to na legalu.”

Tańcula jest drugi na mojej liście życzeń, bo maczał swoje brudne paluszki w tej akcji, w której wplątany był mój syn, czyli tej akcji w rynku.” – zakończył Jacek Murański w rozmowie z FightsportPL.

Źródło: FightsportPL

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x