Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Brutalnym kolanem zmasakrował zęby Devina Clarka! Koszmarna kontuzja zawodnika UFC!

Opublikowane 19 września 2021, 16:28
przez Przemek Krautz
0
0

Za nami gala UFC Fight Night, na której w co-main evencie Devin Clark zmierzył się z Ionem Cutelabą. Pierwszy z zawodników doznał poważnej kontuzji, jednak kontynuować starcie.

Amerykanin zapowiadał, że zniszczy swojego rywala, jednak to Mołdawianin zdominował pojedynek zapaśniczo i nie dał Clarkowi szans na zwycięstwo, o którym po trzech odsłonach musieli decydować sędziowie, którzy punktowali 30-26, 29-27, 29-26 na korzyść Cutelaby.

Pod koniec drugiej rundy doszło do koszmarnie wyglądającej kontuzji. Cutelaba unieruchomił swojego rywala przy siatce i kopnął go potężnym kolanem w szczękę. Mołdawianin trafił tak, że przestawił zęby przeciwnika. Clark w przerwie poinformował o problemie swój narożnik.

Fighter zapytał swój narożnik co myśli o całej kontuzji. Jego ojciec odparł, że jeśli zawodnik ma dość, to można przerwać starcie. Clark przyznał, że i tak czeka go operacja, więc wychodzi i walczy dalej. Niestety nie był już w stanie odwrócić losów tego pojedynku.

Zawodnik przeszedł już operację, a lekarze poradzili sobie z kontuzją Clarka. Fighter w swoich social mediach udostępnił nagranie, w którym przekazał, że zęby są już na swoim miejscu.

Źródło: Twitter