(VIDEO) Kibice Polonii Warszawa w centrum miasta świętowali 110-lecie klubu! Legia Warszawa: “To fotomontaż”

przez FW
0
0

18 września kibice Polonii Warszawa postanowili celebrować 110-lecie swojego klubu. Grupa “Ultras Enigma” pojawiła się w samym centrum Warszawy, a konkretnie przy Rondzie Dmowskiego. W sieci pojawiło się zdjęcie z tego wydarzenia, które kompletnie nie zostało zaakceptowane przez kibiców Legii Warszawa twierdząc, że jest to po prostu fotomontaż.

Ultrasi Polonii Warszawa przy okazji 9. kolejki 3 Ligi postanowili celebrować również 110-lecie “Czarnych Koszul”. Polonia w sobotę na własnym stadionie podejmowała Lechię Tomaszów Mazowiecki, a piłkarze chcieli zrobić wszystko co w ich mocy, aby nadrobić stratę do lidera tabeli Legionovii Legionowo. Bramkę w 10 minucie dla Polonii strzelił Marcin Kluska. W 68. minucie zespół z Tomaszowa Mazowieckiego wyrównał wynik. Mocno zmobilizowani piłkarze, których dopingowała znaczna grupa fanów dopięli swojego i w 78. minucie na 2:1 strzelił Pieczara.

Oprócz oprawy, która została zaprezentowana podczas sobotniego meczu fani pojawili się w centrum Warszawy, aby odpalić pirotechnikę zaznaczając swoją obecność w mieście.

Na początku w sieci pojawiło się tylko jedno zdjęcie z tego wydarzenia.

Kibice Legii Warszawa nie dowierzali i w komentarzach padło kilkadziesiąt stwierdzeń, że jest to zwykły fotomontaż.

“Dajcie więcej tych fotek, bo jak na tak okazałą uroczystość to straszną bidę nam tu wciskacie.” – napisał jeden z użytkowników.

Kolejny stwierdził, że kibice Polonii po prostu uchylili szyby w samochodach wyrzucając pirotechnikę i następnie szybko uciekając.

W niedzielę rano grupa Ultras Enigma postanowiła udostępnić nagranie z całego zajścia wyjaśniając tym samym wątpliwości kibiców Legii, którzy myśleli, że to fotomontaż.

Polonia Warszawa obecnie po ośmiu meczach ma na koncie 16 pkt. i zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Źródło: Ultras Enigma