poniedziałek, 18 października, 2021
Strona głównaGROMDAJuras ostro o zbiórce dla Tomasza Gromadzkiego: "Jak macie za mało w...

Juras ostro o zbiórce dla Tomasza Gromadzkiego: „Jak macie za mało w portfelu to się za robotę zabierzcie dla odmiany”

W miniony piątek odbyła się gala GROMDA 6, na której w wielki finale Vasyl Halych zmierzył się z Tomaszem Zadymą Gromadzkim. Stawką pojedynku było 100 tysięcy złotych.

Pieniądze trafiły na konto Vasyla po tym, jak starcie zostało przerwane w ostatniej rundzie, która jest nieograniczona limitem czasowym. Lekarz uznał, że kontuzja oka Zadymy jest na tyle poważna, że nie może kontynuować walki.

Co ciekawe, sam Gromadzki po gali przyznał, że kontuzje oczu mogą być powodem, przez który zdecyduje się na zakończenie swojej przygody z walkami na gołe pięści:

Ciągle pęka mi oko jedna albo drugie. To może oznaczać koniec przygody w GROMDZIE, bo nie będzie mnie pokonywał brak techniki czy kondycji, tylko te pękające łuki. To już jest dużo tych pęknięć, raz osiem szwów. Zobaczymy czy dzisiaj będzie szycie.

Po gali GROMDA 6 w sieci pojawiła się zbiórka zorganizowana przez Silesian MMA. Jej celem jest 100 tysięcy złotych dla Tomasza Gromadzkiego w ramach bonusu za starcie z Vasylem Halychem. Całą akcję skomentował m.in. trener Ukraińca.

Na swoich social mediach Łukasz Zaborowski napisał:

Powstała zbiórka dla Tomka Gromadzkiego, która on sam promuje. Zbiórka ma na celu zebranie 120 tys. bo mu się należy za walkę. To nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Wielki wojownik niech lepiej odda to, co tam ktoś wpłaci dla naprawdę potrzebujących.

Dla głównego trenera Shark Top Team nie ma znaczenia, że zbiórkę założyli znajomi Zadymy, a sam zawodnik o niczym nie wiedział. Zaborowski stwierdził, że Gromadzki jest skreślony jako mężczyzna, gdyż nie odmówił przyjęcia pieniędzy, tylko podziękował kibicom za wpłaty:

Wystarczy, że ją udostępnia i dziękuje za wpłaty i się cieszy jak głupi. Dla mnie takie zachowania skreślają go jako mężczyznę i tyle. Mamy takie czasy, że rodzice biorą kredyty na chore dzieci i walczą, a są tacy, którzy żebrają kasę na każdym kroku.

Swój komentarz dołożył również Łukasz Jurkowski, który udostępnił wpis Zaborowskiego i dodał:

Laptop, walka, części samochodowe. Same shit. Zbiórki zostawcie naprawdę potrzebującym, a jak macie za mało w portfelu to się za robotę zabierzcie dla odmiany.

Całe sprostowanie Tomasza Gromadzkiego w sprawie zbiórki znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: Twitter/ Facebook

- Advertisement -
1.5 2 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Regularna bijatyka i wielka awantura na murawie podczas meczu! W...

0
Do regularnej bijatyki kibiców doszło podczas meczu Sparty Trnava i Slovanu Bratysława. Mecz budził od dłuższego czasu ogromne emocje, ponieważ obie drużyny są na...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x