Różal szykuje się do powrotu? Szef KSW spotkał się z zawodnikiem i jego menadżerem

Różal szykuje się do powrotu? Szef KSW spotkał się z zawodnikiem i jego menadżerem
Fot. Instagram
Opublikowane 21 września 2021, 23:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Czy Marcin Różalski szykuje się na powrót do klatki? Zawodnik spotkał się z Maciejem Kawulskim, być może oznacza to, że niedługo ponownie zobaczymy Różala w akcji.

Różal ostatni raz walczył na gali Genesis. Był to dla niego powrót po 2,5 rocznej przerwie od pojedynków. Fighter nie miał łatwego zadania, gdyż zmierzył się z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem. Zawodnicy walczyli na gołe pięści, a starcie zwyciężył Amerykanin, gdyż sędzia nie dopuścił Polaka do trzeciej rundy. Wszystko za sprawą kontuzji oka, na które Różal już nie wiedział.

Po walce zawodnik przyznał, że okres, w którym toczył pojedynek, był dla niego bardzo trudny ze względu na problemy ze zdrowiem. Różal bardzo chciałby powtórzyć walkę z Barnettem, jednak tym razem wychodząc do klatki w pełni zdrowia.

Całe przygotowania poszły w pi*du, jeszcze te przygody z tym! Dlatego ja bym ich po rękach całował, a Josha bym na rękach nosił za to, że chciałby mi dać szansę jeszcze jednej walki, bo to nie będzie rewanż. Rewanż byłby wtedy, gdy walka jest wyrównana, w jakikolwiek sposób, nie ja byłem zdominowany, więc byłbym mu wdzięczny, gdyby coś takiego się wydarzyło – przyznał w rozmowie z Olimp Sport Nutrition.

W tym samym wywiadzie zdradził, że jeśli w tym roku nie powróci do klatki, to prawdopodobnie więcej już nie zawalczy.

Tylko ja Ci powiem jeszcze jedną rzecz ja, jeżeli w tym roku nie zawalczę, to już nie walczę, już mi się nie chcę. Po prostu nie chce mi się już tego przechodzić, tych historii, tego wszystkiego, umęczony tym jestem i raczej nie zawalczę. Też nigdy nie mów hop, bo nagle przyjdzie jednak LeBanner i powie: walczymy czwarty raz. Bardzo bym się cieszył i chciał, ale jest bardzo duże ryzyko, że jeżeli w tym roku nie zawalczę, to już daję sobie spokój.

Wygląda więc na to, że być może Marcin Różalski spotkał się z szefem KSW w sprawie kolejnego pojedynku na gołe pięści, które obecnie cieszą się dużą popularnością i przyciągają kolejnych kibiców. Różal na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z Maciejem Kawulskim i swoim menadżerem Arturem Ostaszewskim napisał:

– Oooooo pewnie coś się dzieje, a można spotkanie towarzyskie?

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments