Czwartek, 23 Maja, 2024

(VIDEO) Bójka na face-to-face! Błyskawiczny unik Canelo i kontra! Meksykanin rozciął rywalowi twarz

(VIDEO) Bójka na face-to-face! Błyskawiczny unik Canelo i kontra! Meksykanin rozciął rywalowi twarz
Fot. Twitter
Opublikowane 22 września 2021, 11:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki.

6 listopada w Las Vegas dojdzie do jednej z największych walk w kategorii junior średniej w ostatnich latach. W jednym narożniku zobaczymy Saula Canelo Alvareza, który ma na swoim koncie 56 zwycięstw, jedną porażkę i 2 remisy. Pięściarz aż 38 razy nokautował swoich rywali i jest uznawany za najlepszego zawodnika na świecie bez podziału na kategorie wagowe.

Rywalem Meksykanina będzie niepokonany Caleb Plant. Amerykanin jest znacznie mniej doświadczony, gdyż stoczył 21 pojedynków i 12 razy kończył starcie przed czasem. W stawce pojedynku znajdują się cztery pasy należące do Canelo – WBA (Super), WBC, WBO, a także pas IBF, którego właścicielem jest Plant.

Podczas wczorajszej konferencji zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Najpierw doszło do wymiany zdań, a następnie Canelo puściły nerwy i odepchnął swojego rywala, który zrobił kilka dużych kroków do tyłu. Kiedy Plant zbliżył się do Meksykanina, ten wyrzucił swoje okulary, będąc gotowym na awanturę. Amerykanina wyprowadził cios, jednak Canelo wykonał unik i skontrował dwoma uderzeniami, po czym do akcji wkroczyli ochroniarze.

Jak się okazało, Alvarez trafił rywala na tyle mocno, że na jego twarzy pojawiło się rozcięcie. Pięściarz w rozmowie z dziennikarzami oraz za pośrednictwem social mediów wyjaśnił, czym Amerykanin wyprowadził go z równowagi:

Nie mów o mojej mamie. – napisał na Twitterze Canelo.

Na te słowa odpowiedział rywal, który odparł – Nigdy nie usłyszysz, jak mówię o kogoś mamie, dzieciach czy żonie. Kiedy mężczyźni idą na wojnę, zostawiają kobiety i dzieci w domu.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments