Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Kibice wbiegli na boisko i przegonili sędziów! Po przerwanym meczu spalili ich samochód!

(VIDEO) Kibice wbiegli na boisko i przegonili sędziów! Po przerwanym meczu spalili ich samochód
Fot. Twitter
Opublikowane 23 września 2021, 14:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak informują lokalne gazety, kibice przerwali mecz bośniackiej ekstraklasy. Klub może za to ponieść poważne konsekwencje.

W miniony wtorek w Bośni i Hercegowinie klub Velez Mostar zmierzył się z broniącym tytuły Borac Banja Luka. W 82. minucie druga z ekip wygrywała dwoma bramkami zdobytymi przez Stojana Vranejsa. Po drugim golu kibice nie wytrzymali i wbiegli na boisko.

Kilkudziesięciu kibiców z Mostaru uniemożliwiło kontynuowanie spotkania. Próbowali zaatakować sędziów, a ci schowali się w szatni. Po 10 minutach boisko opuścili również piłkarze.

Wydawało się, że to koniec zamieszania, gdyż sędziowie byli już w drodze powrotnej do Sarajewa. Krótko przed północą w jednym z tuneli pięciu mężczyzn zatrzymało pojazd należący do głównego sędziego Sabrija Topalovicia.

Kibice zaatakowali trzech arbitrów, jeden z nich trafił do szpitala. Mężczyźni na tym nie poprzestali. Podpalili pojazd Topalovicia, który całkowicie spłonął.

Jak informują lokalni dziennikarze, klubowi Velez Mostar grozi walkower i odjęcie punktów. Ponadto mogą też zapłacić wysoką karę finansową za złą organizację meczu.

Mecz Vele Mostar – Borac został przerwany w 82 minucie po tym, jak lokalni kibice wbiegli na boisko. Byli wściekli na pracę sędziego Sabrija Topalovicia. Po meczu kibice Velez Mostar zaatakowali i spalili samochód, w którym znajdowało i się trzech sędziów – informuje serwis “HooligansTV”

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments