Czwartek, 23 Maja, 2024

(VIDEO) Trener wściekły na Bonusa BGC po porażce: “Kibice się przyzwyczaili! Nas ku*wa zawiodłeś, trenerów! Wypadałoby przeprosić”

(VIDEO) Trener wściekły na Bonusa BGC po przegranej: "Kibice się przyzwyczaili! Nas ku*wa zawiodłeś, trenerów! Wypadałoby przeprosić"
Fot. Instagram
Opublikowane 25 września 2021, 08:34
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Na pierwszej edycji High League do klatki powrócił Piotr Witczak znany wszystkim jako Bonus BGC. Zawodnik przeszedł wielką przemianę i bez problemów miał rozprawić się ze swoim rywalem.

Jak się jednak okazało, pojedynek z Japczanem nie był taki łatwy. Mimo że Bonus miał znacznie lepszą formę fizyczną, bardziej techniczne ciosy i dobre przygotowanie kondycyjne, to pojawił się inny problem. Nawet kiedy Japczan był całkowicie bez sił i próbował złapać oddech, Bonus nie wykorzystywał swoich okazji i nie atakował.

Gdyby walczył do końca, pojedynek mógłby potoczyć się inaczej, jednak w trzeciej odsłonie Witczak już praktycznie odpuścił sobie walkę. Kiedy sędziowie wskazali zwycięstwo Japczana, zawodnik z Poznania był załamany, gdyż poniósł już 5 porażkę w formule MMA.

Łazarski Gladiator wciąż nie wygrał żadnego pojedynku, jednak tym razem miało być inaczej. Zapewniał o swojej świetnej formie, jednak nie wielu widzów w to uwierzyło. Co ciekawe, również jego trener Marcin Konik potwierdził, że zawodnik zrobił naprawdę duży progres.

Na kanale Pal Hajs TV pojawiło się nagranie z dnia gali. Wściekły Konik przyznał, że nie tak to miało wyglądać i jeśli zawodnik myśli o kolejnych pojedynkach na poważnie, to musi skorzystać z pomocy psychologa sportowego.

Powiem szczerze, że był przygotowany. Obowiązkowo Bonus psycholog sportowy. Widział, że Japczan nie ma tlenu, ręce na dole, to przestawał bić. My go zmotywowaliśmy najmocniej… No co mam powiedzieć. Wszedłem do klatki, chwyciłem go za ryj i mówię: pizgasz go na pełnej piz**ie. Jakby ludzie zobaczyli, co on na treningach robi. Trenerzy od zapasów go zapier**lą. Ja jestem wkur**ony, bo nie zadawał ciosów.

Trener przyznał, że jest naprawdę zawiedziony występem Bonus BGC – Zawiódł w ch*j. Jestem zażenowany. Zjebal**my go w szatni, chociaż się tak nie robi. Nawciskaliśmy mu, pierwszy raz, bo ta walka miała być wygrana. Nie można go głaskać.

Marcin Konik zawołał również swojego zawodnika przed kamery i nie szczędził mu ostrych słów:

Nie biłeś. Nas zawiodłeś, trenerów. Tam wszystkich, kibice już ostatnio się przyzwyczaili, że przegrywasz, więc mieli to w dupie. Specjalnie nie pokazywaliśmy na nagraniach tego, co potrafisz, a ty nie pokazałeś tego na żywo. Psycholog sportowy obowiązkowo kur*a idziesz do psychologa. Powiedz, że pójdziesz i zaczniesz się napierd**ać.

Ja ci kur*a dam przemyśleć. Tu nic się nie stało, tylko głowa zwiodła. Możesz kur*a powiedzieć przepraszam, wypadałoby – dodał, kiedy Bonus oświadczył, że najpierw musi wszystko przemyśleć.

Przypominamy o gali DAZN. Już dzisiaj wielki pojedynek ANTHONY JOSHUA vs OLEKSANDR USYK!

Dostęp PPV wykupisz za jedyne 7,99 -> TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO