Niedziela, 19 Maja, 2024

Don Kasjo ostro o sztucznych konfliktach! “Wrzosek stał z Mańkowskim i Parke i mnie obgadywali. Dla kilku złotówek gó**o by zjedli”

fot. FAME MMA / KSW
Opublikowane 27 września 2021, 09:22
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Poznaliśmy właśnie walkę wieczoru gali FAME MMA 12, która odbędzie się jeszcze w tym roku! W formule bokserskiej zmierzą się ze sobą Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i zawodnik KSW – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek. Pojedynek został oficjalnie ogłoszony na drugiej konferencji przez październikowym FAME MMA 11.

Najbliższa gala poznańskiej organizacji odbędzie się w 2 października. Na FAME MMA 11 do klatki powróci m.in. Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tańcula czy Piotr Szeliga. Co ciekawe zobaczymy również pojedynek jednego z właścicieli FAME MMA – Boxdel zmierzy się z Maksymem z kanału „Maksymalnie”. Walką wieczoru jest starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu.

Przy okazji drugiej konferencji przed zbliżającym się wydarzeniem ogłoszono starcie FAME MMA 12, które odbędzie się w listopadzie. “Don Kasjo” zmierzy się z zawodnikiem KSW – Marcinem Wrzoskiem.

Kasjusz Życiński, to były rywal Normana Parke. Przypomnijmy, że na jubileuszowym FAME 10 Irlandczyk pokonał na punkty Życińskiego, jednak ten nie zgodził się z werdyktem sędziowskim i do organizacji wpłynęły dwa protesty, które finalnie zostały odrzucone.

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

“Don Kasjo” w rozmowie z fansportu.pl opowiedział o kulisach konfliktu z Wrzoskiem. Zawodnik zdradził, że “Polish Zombie” w kuluarach podawał mu rękę, a następnie nagrywał na niego filmiki. Przy okazji dodał, jak wyglądają “sztuczne dymy”.

“Wrzosek mówił, że Kasjusz jest przystankiem do walki z Parke albo Borysem. A ja szedłem na make-up, a oni stoją w czwórkę i sobie gadają. Jak to nie lubią Don Kasjo. Mają kompleks Don Kasjo, w czwórkę stali. Ale Don Kasjo niby jest przepustką, żeby wyjaśnić wszystkie konflikty z pałką albo Borysem. A oni stoją razem i się hihają i obgadują Don Kasjo (…) Lubię wyjaśniać takich śmieci, dla kilku złotówek gówno by zjedli.”

“Ludzie wiedzą, że ze mną są prawdziwe emocje i chcą mnie oglądać. A nie jakieś udawanie, tu niby dymią, a tu się klepią po plecach – “i cześć, cześć, ale tam mi powiedziałeś trochę za mocno”. – “O jeny, to później powiem trochę lżej.”

Face to face:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO