Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jest nagranie! Tyron Woodley wydziarał sobie – “Kocham Jake Paula!”. Zrobił to żeby dostać rewanżową walkę z YouTuberem!

fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 28 września 2021, 07:48
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Tyron Woodley pokazał, jak bardzo chce zmierzyć się ponownie z Jake’iem Paulem! O ile nie jest to nowość, jest nią… Nowy tatuaż “The Chosen One”!

Woodley to zrobił!

Tyron Woodley już po przegranym pojedynku z YouTuber’em Jake’iem Paulem powiedział, że chce rewanżu. Internetowa gwiazda przypomniała byłemu mistrzowi UFC: Ten, kto przegra, miał wytatuować sobie “kocham…” z nazwiskiem przeciwnika. Z tej “okazji” Jake na własny koszt ściągnął nie tylko do miasta, lecz także na arenę gwiazdę tatuażu Tatu Baby, która miała wydziarać tego, który polegnie.

“The Chosen One” zapowiedział, że zrobi tatuaż tylko po to, aby tylko doprowadzić do pojedynku Woodley vs. Paul 2. Choć niektórzy, jak na przykład mistrz UFC w dywizji koguciej, Aljamain Sterling, odradzali to mówiąc, że godność jest ważniejsza od pieniędzy, które Amerykanin dostanie za walkę… Woodley postawił na swoim i odwiedził tatuatora! Napisa “I love Jake Paul” naniósł… Na wewnętrznej stronie środkowego palca, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama, okraszając to podpisem:

Kocham cię, synu. A teraz przyjdź na lanie d*py, bo słyszałem że zaczepiasz starszych. Jake Paul, gdzie jesteś?! Tatuaż wykonany przez Rubi Santanę.

Czy tatuaż jest prawdziwy?

Działanie Woodleya może szokować. Choć miejsce na napis wybrał ciekawe i słowa danego Jake’owi Paulowi dotrzymał, to nie każdy popiera jego działanie. Jedną z takich osób jest były pretendent do tytułu mistrzowskiego dywizji półśredniej UFC, a obecnie ekspert, Dan Hardy. Anglikowi “The Chosen One” postanowił od razu też odpowiedzieć:

Hardy: Każdy, kto ma tatuaż wie, że ten to ściema. Co za palant.
Woodley: Trzymaj moje nazwisko z dala od swojej gęby. To nie jest żaden ch*j. Powiedziałem ci już raz. Nie walczyłeś od stulecia, teraz jesteś widzem i fanem. Oglądaj i kupuj t-shirty z wydarzenia.

Niejako w obronie autentyczności tatuażu stanął… Ariel Helwani. Bodaj najbardziej znany dziennikarz od MMA wrzucił na Ćwierkacza filmik, który rzekomo otrzymał od samego Woodleya:

Dla wszystkich, którzy uważają, że tatuaż Woodleya to ściema. Dostałem to od niego samego.

Choć Jake Paul wyznaczył pewne zasady co do dziary, wypada poczekać na jego reakcję względem opublikowanego przez T-Wooda zdjęcia… I ewentualną datę pojedynku “The Problem Child” vs. “The Chosen One” 2!

Źródło: Twitter, Instagram, MMA News

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments