Wtorek, 21 Maja, 2024

(VIDEO) Jake Paul komentuje tatuaż Tyrona Woodleya! Były mistrz UFC liczył raczej na inną odpowiedź…

(VIDEO) Jake Paul komentuje tatuaż Tyrona Woodleya! Były mistrz UFC liczył raczej na inną odpowiedź...
Fot. YouTube/ Twitter
Opublikowane 29 września 2021, 14:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jake Paul zareagował na tatuaż swojego przeciwnika Tyrona Woodley’a. Były mistrz UFC liczył raczej na inną odpowiedź.

29 sierpnia zawodnik największej organizacji MMA na świecie zmierzył się z celebrytą w pojedynku bokserskim. Walka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i sprzedała około 500 tysięcy dostępów PPV. O wyniku pojedynku decydowali sędziowie, którzy wskazali zwycięstwo Jake’a Paula.

Celebryta postawił byłemu mistrzowi UFC warunek. Jeśli chce rewanżu, musi wytatuować sobie napis “I love Jake Paul”. Inni zawodnicy próbowali przekonać Woodley’a, żeby odpuścił sobie drugi pojedynek z Paulem, gdyż godność jest ważniejsza niż pieniądze.

Woodley zaskoczył jednak wszystkich swoją decyzją i zrobił sobie tatuaż na palcu. Pojawiły się komentarze, że nie jest on prawdziwy, więc dziennikarz Ariel Helwani jako dowód autentyczności udostępnił na social mediach nagranie:

Tyron Woodley zapewne nie może być zadowolony z reakcji byłego rywala. Jake Paul nie mógł uwierzyć, że zawodnik UFC naprawdę zrobił sobie tatuaż. W nagraniu na swoim kanale YouTube powiedział:

Chwila, czy dorosły gościu właśnie zrobił sobie tatuaż “Kocham Jake’a Paula”? To moja oficjalna odpowiedź na tatuaż Tyrona Woodley’a – powiedział celebryta, po czym wyciągnął z ust kawałek papieru z napisem – Też cię kocham.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments