Wtorek, 21 Maja, 2024

Zła wiadomość dla “bijących teścia”. Przejęto 112 wiader ze sterydami anabolicznymi.

fot. policja.pl
Opublikowane 29 września 2021, 16:19
przez FW
0
0
Brak komentarzy

112 wiader, każde o pojemności 15 litrów, a w nich łącznie około 224 tysięcy sztuk ampułek ze sterydami anabolicznymi, których rynkowa wartość szacowana jest na ponad milion złotych. Oto, co dzięki pozyskanej operacyjnie informacji i sprawnemu działaniu zabezpieczyli policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją południowopraskiej komendy.

Policjanci operacyjni wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją, w ramach wykonywanych czynności i ustaleń, pozyskali informacje na temat miejsca, gdzie najprawdopodobniej były składowane produkty lecznicze, które nie zostały dopuszczone do obrotu w naszym kraju.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania, dokonali sprawdzeń i pojawili się na terenie, gdzie różne podmioty i osoby prywatne wynajmowały kontenery.

I to właśnie w jednym z nich policjanci ujawnili i zabezpieczyli 112 plastykowych wiader o pojemności 15 litrów każde, w których znajdowały się ampułki oraz etykiety z kodami i oznaczeniami. Liczba zabezpieczonych ampułek to około 224 tysięcy sztuk. Najprawdopodobniej są to sterydy anaboliczne. Ich szacowana rynkowa wartość opiewa na ponad milion złotych.

fot. policja.pl

Funkcjonariusze zabezpieczyli leki, przeprowadzili  oględziny, w dalszej kolejności przekażą je biegłemu, który przeprowadzi stosowne ekspertyzy i wyda opinie na temat ich autentyczności i składu chemicznego.

Wtedy też policjanci podejmą dalsze czynności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ARKADIUSZ TAŃCULA O DOPINGU

fot. policja.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments