Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Norman Parke typuje walkę Don Kasjo vs Wrzosek: “Nie korzysta ze swoich atrybutów. Oczywiście, że stawiam na…”

Norman Parke typuje walkę Don Kasjo vs Wrzosek: "Nie korzysta ze swoich atrybutów. Oczywiście, że stawiam na..."
Fot. YouTube/ Instagram
Opublikowane 30 września 2021, 08:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Norman Parke zabrał głos w sprawie main eventu gali Fame MMA 12, w którym były mistrz KSW Marcin Wrzosek zmierzy się z freak fighterem Kasjuszem Życińskim.

Stormin ma na swoim koncie walkę zarówno z Polish Zombie, jaki i z Don Kasjo. Najpierw na gali KSW 50 w Londynie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Stawką pojedynku był tymczasowy pas mistrzowski w kategorii lekkiej, który trafił do Normana po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Wrzosek w wywiadzie po niedzielnej konferencji przyznał, że Don Kasjo jest jedynie przystankiem na drodze do rewanżu z Parke lub Mańkowskim. Stormin natomiast odpowiedział, że jeśli Polish Zombie wygra swoje starcie, to może z nim zawalczyć w samej stójce.

Irlandczyk oświadczył – Jeb*ć MMA, zapasy, grappling. Zrobimy to w stójce, w małych rękawicach, łokcie, kolana.

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Inaczej wygląda sprawa rewanżu z Don Kasjo, z którym walczył na gali Fame MMA 10. Sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo byłego zawodnika KSW, jednak Życiński nie zgodził się z werdyktem. Dwukrotnie zgłaszał protest i liczył na to, że wynik pojedynku zostanie zmieniony. Tak się jednak nie stało, a Parke nie jest zainteresowany rewanżem. Zdecydowałby się jedynie na walkę w małych rękawicach.

W ostatnim wywiadzie dla Super Expressu Stormin postanowił wytypować pojedynek swoich byłych rywali. Fighter nie ma wątpliwości na kogo postawić w tym starciu:

Walka będzie trwała sześć rund. Oczywiście, że stawiam na Wrzoska. Jest niezły pięściarsko. Myślę, że Wrzosek wygra, ale… Kasjusz ma twardą szczękę, jest niezły kondycyjnie. “Don Kasjo” nie korzysta ze swoich atrybutów, tak jak by mógł. Powinien lepiej używać swojego zasięgu, gdy walczył ze mną.

Irlandczyk podczas wczorajszego programu z udziałem Borysa Mańkowskiego dodał, że Marcin Wrzosek jest pod ogromną presją, podobnie jak sam Stormin, gdy walczył z Kasjuszem. Dodatkowo były mistrz KSW ma za sobą serię dwóch porażek i w nadchodzącym pojedynku musi pokonać freak fightera.

SPRAWDŹ CAŁE FACE TO FACE PARKE VS MAŃKOWSKI:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO