Niedziela, 14 Lipca, 2024

(VIDEO) Boxdel nie zawalczy na FAME 11! “Wpie**oliłem się w dolinę, z której ciężko wyjść”

fot. Aferki YouTube
Opublikowane 1 października 2021, 11:28
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Zmiany na dwa dni przed galą FAME MMA 11! Do oktagonu miał powrócić Michał “Boxdel” Baron, czyli jeden z właścicieli federacji. W walce na zasadach MMA miał zmierzyć się z debiutującym Maksymem “Maksymalnie” Ziółkowskim. Wczoraj wieczorem “Boxdel” poinformował o tym, że nie pojawi się w oktagonie z powodu kontuzji ręki. Oprócz tego postanowił wyznać kilka rzeczy swoim fanom.

Gala Fame MMA 11 odbędzie się 2 października, a Borys Mańkowski w main evencie zmierzy się z Normanem Parke. Starcie jest zakontraktowane na jedną 15-minutową rundę, bez żadnych przerw. Zawodnicy będą bić się na zasadach brudnego boksu w małych rękawicach, aby starcie było jeszcze bardziej widowiskowe.

Pojedynek nie może odbyć się w formule MMA, ze względu na kontuję Mańkowskiego, przez którą nadal musi unikać parteru. Dla byłego mistrza KSW będzie to pierwszy pojedynek bokserski. Natomiast Norman Parke pierwszą walkę bokserską stoczył na FAME MMA 11.

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Łącznie na karcie walk zobaczymy 11 pojedynków. Na dwa dni przed galą nastąpiły zmiany na karcie – z pojedynku wypadł Boxdel i organizacja poszukuje dla niego zastępstwa.

Boxdel nie zawalczy z Maksymalnie

Film pojawił się na kanale “Aferki”. “Boxdel” postanowił wyżalić się swoim fanom i opowiedzieć o ostatnich trudnych sytuacjach, które go spotkały. Twórca zaznaczył jak ważne są dla niego osoby, które śledzą ich kanał i angażują się w treści, które publikują.

Uznałem, że prócz was i Ulfika, który jest ze mną na co dzień, nie ma bliskiej osoby, do której mógłby się wyżalić. Wydaje mi się, że też zasługujecie na to, żeby opowiedzieć wam parę rzeczy, byście trochę lepiej mnie zrozumieli. Mi też może wtedy będzie łatwiej. To będzie mocna spowiedź i nie chcę owijać w bawełnę” – powiedział Michał.

Boxdel w materiale zaznaczył, że stracił w ostatnim czasie wielu bliskich – “między innymi swoją kobietę, która nie wytrzymała tempa mojego życia i podjęła racjonalną decyzję, by mnie opuścić. Nie dziwie się jej, bo nie spędzałem z nią czasu od paru miesięcy, spędzałem, ale nie oddawałem się tak jak powinien oddawać się mężczyzna swojej kobiecie, za co chciałbym Cię przeprosić. Chce żebyś wiedziała, że jest mi z tym źle (…) warto, że jeżeli dla kogoś miłość jest ważna, żeby nie popełniał takiego błędu jak ja.” – powiedział przejęty.

Baron zaznaczył, że oprócz problemów fizycznych podupadł również na zdrowiu psychicznym.

Ostatnie trzy miesiące zapie*dalam, lecę już na takiej czerwonej baterii. Już nie mogę wytrzymać i jestem już trochę załamany też nerwowo. Wpier*doliłem się w dolinę, z której ciężko mi jest wyjść. Ja się z niej wygrzebuję, ale po czasie znów w nią wpadam, a moje emocje to jest sinusoida. Muszę sobie z tym poradzić” – dodał kolejno Boxdel.

Współwłaściciel FAME MMA zaznaczył, że podczas uderzeń na worek do jego ręki wylał się płyn. Był to wynik nieleczonej wcześniej kontuzji.

 “W trakcie treningu, przy uderzeniach na worek, mocnych power punchy, do mojej dłoni wylał się płyn. W sensie miałem w śródręczu płyny i aktualnie mam na ręce szynę i chce mi się naprawdę płakać z tego powodu, bo ku**a zapierda**łem na to, żeby być w tym momencie, że 2 października wyjdę i pokonam Maksyma, że uda mi się to zrobić, a przynajmniej dać zaje**stą walkę i pokazać formę.”

Pod filmem pojawiło się masę komentarzy, które wspierają twórcę.

“Jak dla mnie jesteś ważną postacią w polskim YouTubie. Przede wszystkim jesteś mega szczery! Co u wielu YouTuberów jest problemem. Powodzenia!”

“Dużo zdrowia Boxdel!”

“To są właśnie obecne realia, tysiące “znajomych” na portalach, a pogadać szczerze w sumie nie ma z kim”

“Jest mi smutno kiedy widzę takiego załamanego i wzdychającego Boxdela, przykro mi, ale pamiętaj, że zawsze coś się dzieje po coś! Musisz tylko odnaleźć drogę, przemyśleć i lecieć do przodu. Czasami trzeba zwolnić by po czasie ruszyć 3x szybciej. Powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie Boxdi!

UPDATE: Pojawił się komentarz trenera Maksyma Ziółkowskiego! Nagranie Boxdela poniżej.

Dużo zdrowia Boxdel!

Karta walk:

 • Borys Mańkowski – Norman Parke – walka bokserska (1 runda, 15-minutowa w małych rękawicach)
 • Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka w formule bokserskiej w małych rękawicach
 • Marcin Dubiel vs. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki
 • Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
 • ??? vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
 • Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
 • Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
 • Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
 • Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO