Niedziela, 19 Maja, 2024

Kontuzja nogi kończy pojedynek! “Smolasty” przegrywa z “Miłym Panem” w pierwszej rundzie!

Kontuzja nogi kończy pojedynek! "Smolasty" przegrywa z "Miłym Panem" w pierwszej rundzie!
Fot. FAME MMA
Opublikowane 2 października 2021, 22:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejny pojedynek Fame MMA 11. Tym razem w klatce zmierzyli się dwaj debiutanci, dla których był to pierwszy pojedynek w życiu.

Swoich sił w mieszanych sztukach walki spróbował Norbert “Smolasty” Smoliński, który przyznał, że od czasu, gdy żyje na trzeźwo, zaczęło mu brakować adrenaliny. Na szczęście pojawiło się Fame MMA i treningi oraz sparingi, które mu ją zapewniają.

Debiutant zdradził, że bardzo wkręcił w przygotowania do pojedynku. Swoje umiejętności mógł sprawdzić w starciu z Piotrem “Miłym Panem” Kołaczyńskim, nad którym miał przewagę pod względem warunków fizycznych.

Według bukmacherów to właśnie “Smolasty” był dużym faworytem. Znacznie większość stawiała również na zwycięstwo rapera.

RELACJA

Runda 1:

Walkę szybko rozpoczął “Smolasty” trafiając swojego przeciwnik celnym prostym. Następnie baj panowie wymieniali się obszernymi cepami. Po jednej z akcji walka trafiła do parteru. W pewnym momencie walka trafiła w klincz pod siatką, gdzie “Smolasty” nabawił się fatalnej kontuzji nogi, przez co walka została przerwana. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński przez TKO w 1. rundzie pokonał Norberta “Smolastego” Smolińskiego

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO