Niedziela, 19 Maja, 2024

Potężne ciosy Arkadiusza Tańculi! Marcin Malczyński rozbity w 28 sekund!

Potężne ciosy Arkadiusza Tańculi! Marcin Malczyński rozbity w 30 sekund!
Fot. FAME MMA
Opublikowane 2 października 2021, 21:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W starciu kategorii półciężkiej do klatki powrócili zawodnicy dobrze znani z poprzednich edycji Fame MMA. Były mistrz Marcin Malczyński zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Tańcula vs Malczyński

Malczyński zadebiutował na gali Fame MMA 5 i od razu zmierzył się o mistrzowski pas. Jego rywalem był Marek Hoffmann znany pod pseudonimem “AdBuster”. Malczyński zwyciężył starcie po jednogłośnej decyzji sędziów i zdobył tytuł.

Stracił go jednak już w kolejnym pojedynku na Fame MMA 9 w walce z Jakubem Flasem. “Kubańczyk” zmasakrował mistrza lowkickami i już w pierwszej rundzie skończył pojedynek, odbierając mu pas. Zawodnik powrócił do klatki po 7-miesięcznej przerwie, a po walce z Tańculą ma podjąć decyzję, czy kontynuować przygodę z MMA.

“Aroy”, którego bilans to 3-1 Powraca po najbardziej wykańczającej walce w karierze. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Mateuszem Murańskim. W konflikt zawodników był mocno zaangażowany ojciec Murana Jacek Murański, który jest autorem największych “dymów” w polskich freak fightach.

“Aroy” wygrał tamten pojedynek, jednak w ostatniej rundzie walczył niemal nieprzytomny i zemdlał krótko po zakończeniu starcia.

Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński walka FAME MMA 11

Runda 1:

Malczyński szybko ruszył do przodu, ale Tańcula skarcił go świetnym sierpem. Marcin ruszył po nogi, ale ta próba została wybroniona i trzymając rywala w podchwycie w parterze zasypał rywala kanonadą ciosów, po których sędzie przerwał pojedynek. Arkadiusz Tańcula pokonał przez TKO Marcina Malczyńskiego w 1. rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO