Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Filipek ostro o zachowaniu Ferrariego: “Kończą się te je*ane żarty. Szybki wpierd*l i z Daro Lwem na MMA-VIP”

(VIDEO) Filipek ostro o zachowaniu Ferrariego: "Kończą się te je*ane żarty. Szybki wpierd*l i z Daro Lwem na MMA-VIP"
Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2021, 10:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj gala Fame MMA 11, na której nie zabraknie wielu emocjonujących pojedynków. Ciekawie zapowiada się starcie Filipka z Amadeuszem Ferrari. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi.

Dla Ferrariego będzie to już 6 pojedynek w organizacji freakowej, w tym 5 w formule MMA. W mieszanych sztukach walki poniósł 3 porażki i 2 zwycięstwa. Pokonał Sylwestra Tkocza i Mateusza Gąsiewskiego. Mógłby również wygrać pojedynek z Polakiem, jednak wyprowadził nielegalnego soccer kicka i został zdyskwalifikowany.

Natomiast Filipek stoczy swoją 4 walkę. W debiucie przegrał z Patrykiem Karasiem po decyzji sędziowskiej, a następnie przez jednogłośny werdykt wygrał z dwom innymi raperami – Tombem i Sobotą.

W piątek odbyło się oficjalne ważenie i face to face przed nadchodzącym starciem. Amadeusz Ferrari nazywający siebie “Władcą Piekieł” postanowił sprowokować swojego przeciwnika, jednak ten mimo wszystko zachował spokój i nie dał się wybić z równowagi.

Zawodnik złapał rapera za głowę, a ten natychmiast odepchnął swojego przeciwnika. Fighterów rozdzielili ochroniarze, a po przepychankach Ferrari oświadczył, że dzisiaj jego rywal zostanie złożony bogom w ofierze.

Filipek mimo prowokacji zachował zimną głowę i nie dał się wciągnąć w gierki Amadeusza. Raper zapowiedział, że odeśle swojego przeciwnika do Fame MMA, gdzie będzie mógł powalczyć z takimi rywalami jak Daro Lew, który ostatni zaczepił Filipka.

Ferrari ma rozje*aną rękę, robi z siebie klauna pod publikę. Jutro się kończą te jeb*ne żarty. Szybko wpier*ol i eluwina. Z Daro Lwem na MMA-VIP zamiast mnie – powiedział Filipek.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się już w najbliższą sobotę, 2 października.

DOSTĘP TYLKO W PPV -> TUTAJ

Kto zawalczy na Fame MMA 11? Pełna karta walk

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO