Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Wojciech Gola komentuje bójkę przed FAME MMA: “To niedopuszczalne. Takie sytuacje nie działają na jego korzyść”

fot. YouTube screen
Opublikowane 2 października 2021, 08:45
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke! Oprócz tego na karcie walk aż 10 innych pojedynków w tym powrót do klatki Amadeusza Ferrariego, Piotra Szeligi, Arkadiusza Tańculi, czy Sylwestra Wardęgi. Na jeden dzień przed eventem z pojedynku wypadł “Boxdel”, który miał zawalczyć z Maksymem Ziółkowskim. Nowym rywalem “Maksymalnie” będzie Filip Zabielski.

Przed piątkowym ważeniem i media treningiem w hotelu doszło do awantury z udziałem Amadeusza Ferrariego i Alana Kwiecińskiego. Co ciekawe w bójce brał również udział ojciec Ferrariego.

“Tym razem to był Alan, nie ma za dużo o czym mówić. Szedłem sobie z ojcem, stuknęliśmy się barkami. Ja poszedłem dalej a nagle dostałem kopa w plecy. Mój ojciec wleciał w niego. Wniósł go do hotelu i go do ściany przycisnął. Wypier**m mu liścia. Nie ma co za dużo opowiadać (…) w pewnym momencie Szeliga odciągnął mojego ojca i doszło do konfrontacji na pięści. Dostał piz*ę. Chciałbym żeby nie wypowiadał się na mojego ojca.” – skomentował Ferrari w wywiadzie dla fansportu.pl

O sytuację został spytany Wojciech Gola – “Wiemy o tym. Szczerze mówiąc takie zachowania są niedopuszczalne, jeszcze nie rozmawialiśmy z Alanem i Amadeuszem. Nie wiemy do końca co tam się wydarzyło, jeden mówi, że ten zaczął, a drugi że tamten. Skończyło się to tak, że Amadeusz może zawalczyć i nie ma większej kontuzji ale to sytuacja niedopuszczalna.”

“Alan nie ma zaplanowanej żadnej walki ale takie sytuacje nie działają na jego korzyść”

Gala FAME MMA 11 rozpocznie się o godzinie 20:00.

WYKUP DOSTĘP -> OGLĄDAJ NA ŻYWO

Kto zawalczy na Fame MMA 11? Pełna karta walk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO