Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Sylwester Wardęga podczas szalonej wymiany ciosów uderzył sędziego! Prawy sierpowy trafił w szczękę Piotra Jarosza

fot. FAME MMA / Instagram
Opublikowane 3 października 2021, 11:31
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FAME MMA 11, gdzie byliśmy świadkami wielu szalonych pojedynków! Starcie, w którym widzowie nie zobaczyli nokautu, ale mówi o nim cały internet to walka Sylwestra Wardęgi z Dannym Ferreri.

Wardęga pomimo kontuzji kolana, która dość poważnie ograniczała go podczas pojedynku pokazał ogromne serce do walki i możemy śmiało stwierdzić, że na tym poziomie większość zawodników dawno odpuściłaby po takich obrażeniach, jakie otrzymał Wardęga. Ten pomimo twarzy zalanej krwią cały czas szedł do przodu chcąc utrzeć nosa swojemu rywalowi. Niestety bezskutecznie. Lepszy okazał się Ferreri.

Ferreri zdecydował się na starcie z Wardęgą kilkanaście dni przed galą i według bukmacherów był skazywany na porażkę. Sylwester miał większe doświadczenie, trenował dłużej, oraz miał lepsze warunki fizyczne, jednak pomimo tego nie wykorzystał swoich atutów.

Panowie bardzo szybko ruszyli na siebie i po szalonej wymianie ciosów ewidentnie wygrywał Danny Ferreri. Obaj poszli w wymiany, w których nikt nie kalkulował i szybko pojawiła się pierwsza krew. Po jednej z nich Sylwester uzyskał przewagę, jednak na sam koniec pierwszej rundy Ferreri trafił świetnym sierpem. Wielokrotnie było widać problemy z kolanem Wardęgi, które jest poważnie kontuzjowane.

Podczas jednej z akcji sędzia Piotr Jarosz próbował rozdzielić zawodników – niestety bezskutecznie.

Z serią szalonych ciosów ruszył Ferreri, który obijał rywala, a ten w ogóle się nie bronił. Jarosz próbował rozdzielić zawodników i chciał liczyć Wardęgę, jednak gdy tylko znalazł się pomiędzy nimi niespodziewanie Sylwester wyprowadził dwa ciosy!

Sytuację zobaczycie na nagraniu udostępnionym na Twitterze:

Zobacz również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO