Wtorek, 21 Maja, 2024

Wiemy, ile PPV sprzedała gala Fame MMA 11: “Olbrzymi sukces, biorąc pod uwagę, że…”

Wiemy, ile PPV sprzedała gala Fame MMA 11: "Olbrzymi sukces, biorąc pod uwagę, że..."
Fot. YouTube
Opublikowane 5 października 2021, 11:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy największej polskiej organizacji freakowej zdradził, jak prezentują się wyniki sprzedaży PPV po sobotniej gali.

2 października odbyła się gala Fame MMA 11, na której w main evencie zobaczyliśmy pojedynek bokserski pomiędzy Borysem Mańkowskim i Normanem Parke. Duże zainteresowanie wzbudzało także starcie Filipka z Amadeuszem Ferrarim. Przed walką wydawało się, że są skonfliktowani, jednak po zakończonym pojedynku podali sobie ręce i okazali szacunek.

Wiemy doskonale, że w oczach niektórych wiernych fanów FAME, nie była to wymarzona walka, ale dzięki temu otworzyliśmy się na nowych widzów, którzy kupili PPV wyłącznie ze względu na walkę Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Liczymy, że dostrzegli w FAME nową, ciekawą formę rozrywki i zostaną z nami na dłużej – powiedział Krzysztof Rozpara cytowany przez portal Sportowe Fakty.

Mimo sportowej walki wieczoru wydarzenie Fame MMA 11 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na gliwickiej arenie zasiadło 12 tysięcy widzów, a gala sprzedała blisko 470 tysięcy subskrypcji PPV! Krzysztof Rozpara zdradził, że jest to trzeci najlepszy wynik w historii organizacji Fame MMA.

– Jest to trzeci najlepszy wynik w historii Fame. Dla nas to olbrzymi sukces, biorąc pod uwagę, że przez ostatnie 2 lata organizowaliśmy gale w czasach licznych obostrzeń i nie musieliśmy konkurować z innymi dużymi eventami takimi jak np. koncert Maty, który zgromadził ponad 40 tysięczną widownię.

Sobotnie wydarzenie sprzedało około 40 tysięcy mniej PPV, niż rekordowa gala Fame MMA 10, na której w walce wieczoru również walczył Norman Parke, jednak wówczas zmierzył się z freakiem Kasjuszem Życińskim. Pojedynek przyciągnął rzeszę kibiców, którzy chcieli zobaczyć bokserską wojnę sportowca z freak fighterem.

Dokładnie 510 tysięcy, jest to nasz dotychczasowy rekord. Faktycznie pojedynek Don Kasjo ze “Storminem” był wspaniały, wspaniałe widowisko zakończone trochę kontrowersjami, ale myślę, że udało nam się z tego wybrnąć i odrobiliśmy swoją lekcję – przekazał po gali Fame MMA 10 Krzysztof Rozpara.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO