Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jacek Murański pod wielkim wrażeniem! Skomentował zwycięstwo Tańculi: “Śmiali się, że słaby Tańcula trafił na słabego Mateusza”

Jacek Murański pod wielkim wrażeniem! Skomentował zwycięstwo Tańculi: "Śmiali się, że słaby Tańcula trafił na słabego Mateusza"
Fot. YouTube
Opublikowane 6 października 2021, 12:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jacek Murański skomentował ostatecznie zwycięstwo Arkadiusza Tańculi. Ku zaskoczeniu wszystkich wypowiedział się pozytywnie o zawodniku Fame MMA.

Na ostatniej gali największej polskiej federacji freakowej Arkadiusz Tańcula zmierzył się z Marcinem Malczyńskim. Pojedynek trwał niecałe 30 sekund i zakończył się wygraną Tańculi. “Aroy” ruszył na rywala i walka szybko zeszła do parteru. Tam zasypał Malczyńskiego gradem ciosów, a sędzia przerwał pojedynek.

Tańcula zaprezentował świetną formę i powrócił do klatki po ciężkim pojedynku z Mateuszem Murańskim, do którego doszło na gali Fame MMA 10. Wówczas chciał znokautować swojego przeciwnika w pierwszej rundzie, jednak ten zaskoczył twardą głową i przetrwał grad ciosów Tańculi.

W kolejnych odsłonach zawodnicy byli już wycieńczeni i nie mieli siły wyprowadzać uderzeń. Wydawało się, że starcie skończy się przed czasem, jednak o wyniku walki musieli decydować sędziowie. Jednogłośnie wskazali oni zwycięstwo Tańculi, który kilka sekund po zakończonym pojedynku stracił przytomność.

Mateusz Murański i jego ojciec Jacek byli wściekli z powodu decyzji. W ostrych słowach wypowiadali się o Tańculi zarówno przed galą podczas konferencji, jak i po zakończonym pojedynku.

Plan był taki, aby Tańcula wylądował o kulach, a poszło jeszcze lepiej, bo zawieźli go karetką na SOR. Zwycięzca nawet nie mógł wstać, wynosili go na noszach – mówił po walce ojciec Mateusza.

Jacek Murański udzielił wywiadu portalowi mma.pl, w którym mocno zaskoczył i pozytywnie wypowiedział się o Arkadiuszu Tańculi. Liczy on także na to, że dojdzie do rewanżu z Mateuszem, który aktualnie przygotowuje się do 5 walki w tym roku.

Tak zrobił wrażenie, ogromne. To może wielu zaskoczy, ale powiem państwu, że może jestem w czołówce tych, którzy bardzo trzymali za niego kciuki. A do dlaczego? Sprawił mi ogromną radość nawet nie tym, że wygrał, a sposobem, jakim wygrał.

Po walce z Mateuszem moim synem pojawiły się takie głosy, że ”Tańcula nie ma ciosu, wyśmiewali się, że słaby Tańcula, trafił na słabego Mateusza”. No to patrzcie teraz kpiarze i hejterzy, że oto ten ”słaby Tańcula” rozniósł w pył, on go rozniósł, nawet nie było dyskusji, Tańcula, który rzekomo nie miał ciosu, powalił tego chłopaka – powiedział Jacek.

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO