Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Marcin Najman powrócił do treningów i prezentuje swoją szybkość: “Nie czas odchodzić…”

(VIDEO) Marcin Najman powrócił do treningów i prezentuje swoją szybkość: "Nie czas odchodzić..."
Fot. Facebook/ Twitter
Opublikowane 7 października 2021, 13:36
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze

Marcin Najman po kolejnej krótkiej emeryturze powrócił na salę treningową i przygotowuje się do nadchodzącego starcia z Rysiem “Szczeną”.

W ostatniej walce na gali MMA-VIP 1 “El Testosteron” zmierzył się z “Taxi Złotówą”. Dla freak fightera było to drugie starcie w karierze, jednak Najman nie stanowił dla niego większego wyzwania. Szymon Wrzesień skończył pojedynek już w drugiej odsłonie.

Natomiast dla “El Testosterona” był to 9 pojedynek i 6 porażka w MMA. Starcie miało być ostatecznym pożegnaniem Najmana ze sportami walki. Zawodnik zapewniał, że to już ostatnia emerytura w jego karierze i więcej nie powróci do klatki, ani do ringu.

Szybko jednak pojawiły się ciekawe oferty walki, a Najman zadeklarował, że powraca do formuły MMA. Wśród potencjalnych rywali znalazł się prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak, czy Jacek Murański. Zawodnik z Częstochowy proponował również rewanż “Bonusowi BGC”. Ten jednak nie spełnił warunku i przegrał swoją ostatnią walkę.

Najman na powrót do klatki wybrał sobie niedoświadczonego rywala, który ma na swoim koncie zaledwie jedną krótką walkę. Już 29 października “El Testosteron” zmierzy się z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim, który zadebiutował na gali MMA-VIP 2.

Debiutant zmierzył się z “Psychotropem”, jednak nie miał okazji pokazać zbyt wiele, gdyż walka zakończyła się już w pierwszej rundzie z powodu kontuzji rywala. Najman mimo 6 przegranych w 9 pojedynkach, tym razem nie powinien mieć większych problemów ze swoim przeciwnikiem.

Były zawodnik takich organizacji jak KSW czy Fame MMA opublikował na swoich social mediach krótkie nagranie z treningu, na którym prezentuje swoją szybkość.

Nie czas odchodzić😎 Jestem Najman. Marcin Najman👊 – napisał “El Testosteron”

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments