Czwartek, 23 Maja, 2024

Mańkowski typuje walkę Soldić vs Khalidov: “Idzie na ciebie i napierdziela armatami. Nie ukrywam, że trzymam kciuki za… “

Mańkowski typuje walkę Soldić vs Khalidov: "Idzie na ciebie i napierdziela armatami. Nie ukrywam, że trzymam kciuki za... "
Jest RoboCopem, który idzie na ciebie i napierdziela armatami. Nie ukrywam, że trzymam kciuki za…
Opublikowane 8 października 2021, 10:46
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze

Borys Mańkowski zabrał głos w sprawie jednej z największych walk w Polsce, czyli pojedynku dwóch mistrzów KSW – Mameda Khalidova i Roberto Soldicia.

Chorwacki Robocop, który planuje zostać podwójnym mistrzem, po ostatnim zwycięstwie na gali KSW 63 poprosił legendę organizacji o walkę. Mamed potwierdził, że jak najbardziej jest zainteresowany starciem z królującym w kategorii półśredniej Soldiciem.

Więcej na temat tego zestawienia dowiemy się na KSW 64. Podczas październikowej gali zawodnicy staną twarzą w twarz oraz poznamy datę pojedynku.

Starcie dwóch mistrzów bez wątpienia będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Pojedynek postanowił wytypować Borys Mańkowski, który ma za sobą walkę zarówno z Mamedem, jak i z Soldiciem.

“Diabeł Tasmański” przyznał, że starcie z maja 2017 roku z Khalidovem to dla niego największy pojedynek w karierze. Zmierzył się bowiem z legendą KSW, a walka odbyło się na stadionie PGE Narodowym. Fighter mimo porażki przez jednogłośną decyzję sędziów pozytywnie wspomina tamto zestawienie.

Następnie w grudniu tego samego roku Mańkowski stanął do walki z Roberto Soldiciem. Stawką był mistrzowski pas kategorii półśredniej, który po trzech rundach trafił w ręce Chorwata. Po pierwszej dość wyrównanej odsłonie, rozpoczęła się pełna dominacja Soldicia, który przez kolejne dwie rundy rozbijał Polaka. Ostatecznie po trzeciej odsłonie starcie zostało przerwane przez narożnik Mańkowskiego.

Były mistrz KSW w wywiadzie na kanale “Normalnie.” został zapytany o nadchodzący hit. Fighter tak wytypował starcie dwóch mistrzów największej polskiej organizacji MMA:

Albo Soldić będzie na nim siedział i którąś z tych armat go trafi, a ma z czego trafić, albo… Mamed jest tak nieprzewidywalny, tak kotowaty, że może go gdzieś złapać. Nie będę ukrywał, że trzymam kciuki za Mameda – powiedział Mańkowski i dodał – Soldić jest statyczny. Jest RoboCopem, który idzie na ciebie i napierdziela armatami i ma do tego timing zajebisty. Tylko że Mamed jest mocno nieprzewidywalny i jest kotem, więc myślę, że coś może wyczarować.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO