poniedziałek, 25 października, 2021
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Afera w PZPN! W biurze prezesa znaleziono podsłuch! Cezary Kulesza komentuje:...

(VIDEO) Afera w PZPN! W biurze prezesa znaleziono podsłuch! Cezary Kulesza komentuje: „Tak, to prawda…”

Jak informuje portal Sportowe Fakty, w siedzibie PZPN przeprowadzono rutynową kontrolę, w trakcie której ujawniony został aktywny podsłuch podłożony w biurze prezesa.

Cezary Kulesza objął swoje stanowisko 18 sierpnia. Wygrał dużą przewagą i zastąpił Zbigniewa Bońka, który był prezesem PZPN przez dwie kadencje. Według pierwszych informacji podanych około 11:00, w jego biurze odnaleziono urządzenie ukryte w obudowie grzejnika.

Zostało ono ujawnione w trakcie rutynowej kontroli przeprowadzonej w piątek wieczorem. Zewnętrzna firma sprawdzała budynek pod kątem ewentualnego podsłuchu.

Tak, to prawda. Firma znalazła podsłuch w naszym gabinecie. Zawiadomiliśmy policję. Śpimy jednak spokojnie, bo nie mamy nic do ukrycia – potwierdził sam prezes PZPN Cezary Kulesza w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Urządzenie było aktywne i wysyłało nagrania z podsłuchu do nieokreślonego odbiorcy. Jak wiadomo, był to podsłuch radiowy, co oznacza, że wyjątkowo trudno będzie ustalić, kto jest właścicielem tego urządzenia i w jakim celu zamierzał je wykorzystać.

W piątek, 8 października 2021 roku w godzinach wieczornych, podczas rutynowej kontroli w biurze prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy, wykryte zostało urządzenie podsłuchowe. Sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zabezpieczyły ślady i rozpoczęły dalsze czynności. O sprawie będziemy informować w kolejnych komunikatach – czytamy w oficjalnym oświadczeniu PZPN.

Dziennikarz Piotr Nisztor opublikował nagranie i zdjęcia podsłuchu:

Źródło: Twitter/ PZPN

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Mamed Khalidov nie ma wątpliwości. Typuje, w jaki sposób zakończy się walka Błachowicz vs Teixeira! "Nie wiem, w której rundzie, ale..."

Mamed Khalidov nie ma wątpliwości. Typuje, w jaki sposób zakończy się...

0
Za nami gala KSW 64, na której Mamed Khalidov stanął twarzą w twarz przed nadchodzącym pojedynkiem z mistrzem wagi półśredniej Roberto Soldiciem.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x