Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) Afera w PZPN! W biurze prezesa znaleziono podsłuch! Cezary Kulesza komentuje: “Tak, to prawda…”

(VIDEO) Afera w PZPN! W biurze prezesa znaleziono podsłuch! Cezary Kulesza komentuje: "Tak, to prawda..."
Fot. YouTube/ Twitter
Opublikowane 9 października 2021, 14:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak informuje portal Sportowe Fakty, w siedzibie PZPN przeprowadzono rutynową kontrolę, w trakcie której ujawniony został aktywny podsłuch podłożony w biurze prezesa.

Cezary Kulesza objął swoje stanowisko 18 sierpnia. Wygrał dużą przewagą i zastąpił Zbigniewa Bońka, który był prezesem PZPN przez dwie kadencje. Według pierwszych informacji podanych około 11:00, w jego biurze odnaleziono urządzenie ukryte w obudowie grzejnika.

Zostało ono ujawnione w trakcie rutynowej kontroli przeprowadzonej w piątek wieczorem. Zewnętrzna firma sprawdzała budynek pod kątem ewentualnego podsłuchu.

Tak, to prawda. Firma znalazła podsłuch w naszym gabinecie. Zawiadomiliśmy policję. Śpimy jednak spokojnie, bo nie mamy nic do ukrycia – potwierdził sam prezes PZPN Cezary Kulesza w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Urządzenie było aktywne i wysyłało nagrania z podsłuchu do nieokreślonego odbiorcy. Jak wiadomo, był to podsłuch radiowy, co oznacza, że wyjątkowo trudno będzie ustalić, kto jest właścicielem tego urządzenia i w jakim celu zamierzał je wykorzystać.

W piątek, 8 października 2021 roku w godzinach wieczornych, podczas rutynowej kontroli w biurze prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy, wykryte zostało urządzenie podsłuchowe. Sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zabezpieczyły ślady i rozpoczęły dalsze czynności. O sprawie będziemy informować w kolejnych komunikatach – czytamy w oficjalnym oświadczeniu PZPN.

Dziennikarz Piotr Nisztor opublikował nagranie i zdjęcia podsłuchu:

Źródło: Twitter/ PZPN

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments