Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Rysiu “Szczena” zatrzymany przez Policję! Najman apeluje! “Wysoki sądzie, większa kara niż walka ze mną go nie spotka”

(VIDEO) Rysiu "Szczena" zatrzymany przez Policję! Najman apeluje! "Wysoki sądzie, większa kara niż walka ze mną go nie spotka"
Fot. YouTube/ Twitter
Opublikowane 9 października 2021, 14:48
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Zawodnik MMA-VIP został zatrzymany przez policję. Marcin Najman zaapelował do sądu najwyższego, gdyż sam chciałby wymierzyć sprawiedliwość.

Ryszard “Szczena” Dąbrowski jest znany z programu “Chłopaki do wzięcia”. Swój debiut w klatce zaliczył na gali MMA-VIP 2. W pierwszym starciu zmierzył się z “Psychotropem”. Niestety pojedynek zakończył się przez kontuzję, a Dąbrowski odniósł zwycięstwo.

W kolejnej walce ma zmierzyć się z powracającym z emerytury Marcinem Najmanem. Podczas pierwszej konferencji przed zbliżającą się galą doszło do awantury i “El Testosteron” uderzył z liścia swojego przeciwnika.

Rysiu “Szczena” jakiś czas temu przyznał, że freak fighty to dla niego duża szansa na to, by odmienić swoje życie. Obiecał on zmianę swojego zachowania, miał odstawić alkohol i skupić się na treningach MMA.

Jak się jednak okazało, Dąbrowski nie dotrzymał swojej obietnicy. Policja w jednym z komunikatów przekazała, że funkcjonariusze otrzymali informacje o mężczyźnie, który fizycznie i psychicznie znęca się nad swoją partnerką.

Podczas interwencji zatrzymano pijanego 38-latka, który zagrażał bezpieczeństwu domowników. Usłyszał on zarzuty znęcania się nad partnerką, ponadto wydano nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego otoczenia na odległość nie mniejszą niż 50 metrów.

Zatrzymanie Ryszarda Dąbrowskiego potwierdził Marcin Najman, który przy okazji zwrócił się do sądu:

Dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard “Szczena” Dąbrowski został zatrzymany przez policję w sprawie awantury domowej. Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić taką opinię. Oczywiście nie chciałbym wpływać na decyzję niezależnego sądu, ale wysoki sądzie większa kara niż walka ze mną “Szczeny” nie spotka. Więc jeśli jest to jakiś argument, to proszę to wziąć pod uwagę. Ryszard “Szczena” Dąbrowski zapłaci za to, co wyczyniał wczorajszej nocy.

Źródło: YouTube/ ciechanowinaczej.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments