Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Szokujące sceny na stadionie! Kibic pobił się z piłkarzami! Strzelanina na trybunach!

(VIDEO) Szokujące sceny na stadionie! Kibic pobił się z piłkarzami! Strzelanina na trybunach!
Fot. Twitter
Opublikowane 11 października 2021, 12:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas meczu piłkarskiego w Stanach Zjednoczonych doszło do szokujących wydarzeń. Awantura na boisku przerodziła się w bójkę na trybunach i strzelaninę.

W czwartek 7 października na stadionie PayPal Park w Kalifornii San Jose Earthquakes rozegrało towarzyski mecz z meksykańskim klubem Cruz Azul. Zawodnicy walczyli jednak ostro od samego początku do ostatniego gwizdka, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla klubu z San Jose.

Po jednym z fauli na boisku doszło do awantury. Wszystko zaczęło się od konfrontacji pomiędzy obrońcą Nathanem Cardoso a gwiazdą meksykańskiego klubu Jonathanem Rodriguezem. W trakcie przepychanek na boisko wbiegł kibic Cruz Azul i ruszył z pięściami na pomocnika San Jose Jacka Skahana.

Zanim zainterweniowała ochrona, piłkarze sami rozprawili się z kibicem i powalili go na ziemię. Do znacznie większej awantury doszło na trybunach. Po incydencie na boisku doszło do bójek pomiędzy kibicami obu drużyn. Oddano również strzał z broni palnej, co potwierdziła policja. Kolejne strzały miały miejsce na parkingu przed stadionem PayPal Park.

Jak przekazała lokalna policja w oficjalnym komunikacie, kilka osób trafiło do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi ich życiu. Zatrzymano ośmiu uczestników awantury oraz udało się skonfiskować broń, z której oddano strzały.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments