Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Potężny nokaut na gali PunchDown! “Maras” jednym ciosem uśpił rywala! Przeciwnik został wyniesiony na noszach

(VIDEO) Potężny nokaut na gali PunchDown! Jednym uderzeniem uśpił rywala! Zawodnik został wyniesiony na noszach
(VIDEO) Potężny nokaut na gali PunchDown! Jednym uderzeniem uśpił rywala! Zawodnik został wyniesiony na noszach
Opublikowane 12 października 2021, 13:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na gali PunchDown 4 miał miejsce jeden z najcięższych nokautów w historii slapfightingu. Zawodnik po jednym ciosie musiał opuścić salę na noszach. Kolejna gala odbędzie się już 22 października!

PunchDown to federacja, która organizuję pojedynki na liście, w tym turniej, którego stawką są duże pieniądze oraz starcia dodatkowe, czyli superfighty. Już 22 października PunchDown powróci na piątej edycji i tym razem uczestnicy zmierzą się o 50 tysięcy złotych.

W zawodach weźmie udział 16 zawodników, w tym ponad 2-metrowy ważący 180 kilogramów Zuluzinho. Zawodnik MMA z Brazylii ma na swoim koncie walki w Pride i starcie z prawdziwą legendą mieszanych sztuk walki Fedorem Emelianenko.

W starciu o 50 tysięcy złotych zobaczymy także armwrestlera Marka “Marasa” Nerynga, który dysponuje potężnym uderzeniem i jest autorem najbrutalniejszego nokautu w organizacji PunchDown.

Na ostatniej edycji w superfightcie zmierzył się z Adamem “Arnoldem” Lubczyńskim. Pierwszy cios wyprowadził “Arnold”, a przeciwnik przyjął go bez większych problemów. Kolejny uderzał “Maras”. Jemu wystarczyło zaledwie jedno uderzenie, by znokautował rywala.

Lubczyński od razu stracił przytomność i wpadł w ręce osób, które go asekurowały. Zawodnik został położony na plecach, gdyż całkowicie odpłynął. Na scenę wbiegli ratownicy medyczni, którzy wynieśli znokautowanego Lubczyńskiego na noszach.

“Maras” bez wątpienia jest jednym z faworytów turnieju. W etapie ćwierćfinałowym jego przeciwnikiem będzie Dawid “Jasiu” Kołodziejczyk, któremu bukmacherzy nie dają większych szans.

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments