Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) “Żurom” wraca do treningów i prezentuje formę. Internauci śmieją się z zawodnika MMA-VIP: “Fajter o kulturystycznej sylwetce. Wzór”

(VIDEO) "Żurom" prezentuje swoją formę przed drugą walką. Internauci śmieją się z zawodnika MMA-VIP: "Fajter o kulturystycznej sylwetce. Wzór"
Fot. Instagram/ Facebook
Opublikowane 13 października 2021, 08:00
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Andrzej “Żurom” Żuromski już niedługo stoczy swój drugi pojedynek w klatce. Freak fighter będzie miał okazję odnieść pierwsze zwycięstwo w formule MMA.

“Żurom” zadebiutował na gali MMA-VIP 2, kiedy to zmierzył się ze znacznie mniejszym i aż 40-kilogramów lżejszym “Antykonfidentem”. Nie wykorzystał jednak swojej przewagi i w drugiej odsłonie został poddany przez bardziej doświadczonego Rafała Podejmę.

Tym razem do Żuromskiego ustawiła się cała kolejka i zawodnik ma już zaplanowane pojedynki na kilka kolejnych gal. W piątek 29 października na trzeciej edycji MMA-VIP zmierzy się z Tomaszem Chicem. Następnie po nowym roku ma zawalczyć z byłym gangsterem Mirosławem Dąbrowskim.

Andrzej Żuromski i “Misiek z Nadarzyna” mają już za sobą pierwsze face to face. Kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz, Dąbrowski nie wytrzymał i odepchnął swojego przeciwnika. Wcześniej mocno skrytykował go za porażkę z “Antykonfidentem”.

Z “Żuromem” na jednej z kolejnych gal zawalczy również “Kazik Klimat Kartel”. Podczas ostatniej konferencji raper rzucił się z pięściami na Żuromskiego. Ten jednak nie chciał się bić i próbował uniknąć konfrontacji. Nagranie z całej awantury zostało opublikowane przez organizację MMA-VIP.

Federacja udostępniła również nagranie z przygotowań “Żuroma”. Kilka dni temu pojawił się także wpis zapewniający o tym, że zawodnik na poważnie podchodzi do treningów i prowadzi zdrowy tryb życia bez alkoholu i śmieciowego jedzenia.

– Żurom trafił w dobre ręce.
Dziś odwiedził chłopaków z Maniac Gym&Fitness‼️
Kilku z naszych zawodników już mieli pod swoimi skrzydłami i… ‼️ –
napisała organizacja MMA-VIP.

Natomiast na swoich social mediach Żuromski udostępnił nagranie z treningu na worku, pod którym napisał:

– Wracam do treningów i ruszam z 3-miesięcznym przygotowaniem do walki na MMA-VIP 4 w styczniu. Na koniec godzinnego treningu, taka wydolnościowka 5 × 30 sekund.

Pod nagraniami pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Jeden z internautów zapytał, czy trenerowi nie jest wstyd wrzucać do sieci takie tarcze. Inni dodali:

Kolejny człowiek komedia. Zaraz po starym Murańskim.

– Gdybym był trenerem to nie chciałbym trenować Zuromskiego. Rzuciłbym mu piłkę i kazał biegać pod lasem, a sam bym się położył.

Fajter o kulturystycznej sylwetce. Wzór.

Źródło: Facebook/ Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments