Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Mamed prezentuje swoją formę przed walką z Soldiciem: “Jaram się kolejnym wyzwaniem jak małolat i…”

(VIDEO) Mamed prezentuje swoją formę przed walką z Soldiciem: "Jaram się kolejnym wyzwaniem jak małolat i..."
Fot. Instagram
Opublikowane 14 października 2021, 09:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już niedługo poznamy szczegóły jednego z największych pojedynków na polskiej scenie MMA, czyli starcia dwóch mistrzów organizacji KSW.

23 października odbędzie się gala KSW 64, na której poznamy kolejne informacje dotyczące walki, a Mamed Khalidov i Roberto Soldić staną twarzą w twarz. Dla mistrza kategorii średniej będzie to 45 walk w karierze i jedno z największych wyzwań ostatnich lat.

Roberto Soldić ma po swojej stronie ogromną siłę oraz wiek. Jest bowiem młodszy od Mameda aż o 15 lat. Legenda KSW nie widzi w tym jednak żadnego problemu. Mamed w rozmowie ze Sportowe Fakty przyznał, że sport to ciągłe pokonywanie przeszkód:

– Jestem mistrzem KSW i to mnie do czegoś zobowiązuje. Nie mogę i nie chcę wybierać rywali. Poza tym Soldić wie, że jestem w formie. Przed moim rewanżem ze Scottem Askhamem on jako jeden z nielicznych mówił wprost: nie skreślajcie Mameda, bo widzę, że jest w dobrej formie. My zawodnicy widzimy więcej – jak ktoś się rusza, jak wygląda. Myślę, że Soldić nie byłby zainteresowany walką z kimś, kto szykuje się do zakończenia kariery. Dla mnie to też świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości. Przecież na tym polega sport, to codzienne przełamywanie barier. Chcę znów to poczuć i widzę u siebie ten błysk w oku.

Po stronie Mameda zdecydowanie przemawia doświadczenie i nieprzewidywalność. Zawodnik jednak przyznaje, że z powodu swojego wieku i problemów ze zdrowiem potrzebuje coraz więcej czasu na to, by wskoczyć na odpowiednie obroty i w 100 procentach przygotować się do pojedynku.

Na Instagramie mistrz KSW pojawiło się nagranie oraz komentarz dotyczący starcia z Soldiciem. Fighter przyznał, że nie może doczekać się walki z chorwackim RoboCopem.

Jaram się kolejnym wyzwaniem jak małolat i się nie mogę doczekać – napisał mistrz KSW.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO