Czwartek, 23 Maja, 2024

(VIDEO) Jacek Murański podpisał kontrakt z FAME MMA i zawalczy na kolejnej gali!

fot. FAME MMA
Opublikowane 17 października 2021, 20:08
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w listopadzie odbędzie się gala FAME MMA 12! W niedzielę byliśmy świadkami pierwszej konferencji prasowej przed zbliżającym się wydarzeniem, gdzie w walce wieczoru Kasjusz “Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Na konferencji poznaliśmy kolejne nazwiska i zestawienia.

Organizacja zaskoczyła wszystkich i na FAME 12 zobaczymy pojedynek Mateusza Murańskiego, który stoczy rewanżową walkę z Arkadiuszem Tańculą.

Murański doszedł do porozumienia z FAME MMA i tym samym podpisał kontrakt na jedno, rewanżowe starcie, w którym zapowiada nokaut na Tańculi przed czasem. Podczas konferencji powiedział, że jeśli pokona Tańculę to nie wyklucza walki o pas z Kubańczykiem.

Oprócz pojedynku Mateusza została ogłoszona walka jego ojca – Jacka Murańskiego. Przypomnijmy, że Jacek Murański miał walczyć już m.in. z Marcinem Najmanem, który proponował mu starcie w jego federacji MMA-VIP.

Do takiego pojedynku na pewno nie dojdzie, a Jacek Murański będzie wyjaśniał w klatce konflikt z reżyserem Konradem Niewolskim i zawalczy z kimś z jego kręgów. Rywala Jacka poznamy na konferencji przed FAME 13.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO