Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Znany DJ miał zostać pobity przez Conora McGregora! “Nagle uderzył go w twarz. Mógł go zabić…”

(VIDEO) Znany DJ miał zostać pobity przez Conora McGregora! "Nagle uderzył go w twarz. Mógł go zabić..."
Fot. Instagram/ YouTube
Opublikowane 17 października 2021, 18:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna afera z udziałem byłego mistrza UFC Conora McGregora. Tym razem Irlandczyk miał pobić popularnego włoskiego DJ-a.

“The Notorious” nie daje o sobie zapomnieć. W minionym miesiącu podczas rozdania nagród MTV Awards oblał drinkiem amerykańskiego rapera Machin Gun Kelly’ego. Teraz podczas ostatniej wizyty w Rzymie Conor McGregor miał pobić włoskiego artystę.

Francesco Facchinetti oskarżył Irlandczyka o pobicie. W sobotnią noc na social mediach żony DJ-a pojawiło się nagranie, na którym kobieta powiedziała:

– [Tranksrypcja lowking.pl] Nagle uderzył Francesco w twarz. Mógł go zabić, rozbił mu wargę i nos. Na początku myślałam, że to jakiś żart, że zrobili to celowo, że to jakiś show. Nagle przeszedł mnie strach, bo ochroniarze Conora złapali go i trzymali przy ścianie, a on nadal chciał bić Francesco.

– Pojawiła się krew, ochroniarze dali nam chusteczki i nas przegonili. Pozwolili nam wyjść z hotelu bocznymi drzwiami, jakby wszystko było w porządku. Płakałam, trzęsłam się, zadzwoniliśmy po policję i karetkę. Złożyliśmy zawiadomienie, bo to niestabilna osoba. Jest niebezpieczny.

Sam Facchinetti zabrał głos i oświadczył, że około 2:30 w nocy został uderzony przez zawodnika UFC. Co ciekawe, zanim doszło do ataku, artysta i fighter mieli rozmawiać przez dwie godziny. Całe zajście rzekomo zarejestrowała hotelowa kamera.

To bardzo niebezpieczny człowiek. Dostałem za nic. Ten cios mógł wylądować na twarzy każdego, mojego przyjaciela, mojej żony. Dlatego zdecydowałem się pozwać Conora McGregora – przekazał Facchinetti.

Na swoich social mediach DJ opublikował nagranie, na którym pokazał opuchnięty noc i rozbitą wargę. Były to jedyne obrażenia odniesione po ataku byłego mistrza UFC Conora McGregora.

Źródło: lowking.pl/ YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO