Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jacek Murański zdradził, z kim zawalczy na FAME 13!? “Chorągiewa, która ze strachu lub szmalu sprzedałaby własną córkę…”

Jacek Murański zdradził, z kim zawalczy na FAME 13!? "Chorągiewa, która ze strachu lub szmalu sprzedałaby własną córkę..."
Fot. YouTube
Opublikowane 18 października 2021, 09:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas wczorajszej konferencji kibice Fame otrzymali zaskakującą wiadomość. Do organizacji powróciła rodzina Murańskich. Mateusz stanie do walki z Tańculą na najbliższej gali, a na Fame 13 zadebiutuje jego ojciec Jacek.

Wydawało się, że nigdy więcej nie zobaczymy Murańskich w największej polskiej organizacji freakowej po tym, jak Mateusz nie zastosował się do zapisów znajdujących się w kontrakcie. Już kilka dni po gali Fame 10 zawalczył dla federacji FEN.

W konsekwencji organizacja nie wypłaciła mu pieniędzy za walkę. Po tamtym zamieszaniu w sieci pojawiło się kilka mocnych wpisów zarówno ze strony Jacka, jak i Mateusza. Finalnie jednak włodarze porozmawiali z Murańskimi i w ostatniej chwili dzień przed konferencją zaoferowali im dwa duże pojedynki.

Jak wiadomo, Mateusz stoczy rewanżowe starcie z Tańculą. W pierwszej walce miał paść nokaut, jednak o wyniku decydowali sędziowie, którzy wskazali zwycięstwo Aroya. Kiedy jednak pojedynek się zakończył, zawodnik padł nieprzytomny i potrzebował pomocy lekarzy – Arek wygrał na punkty, mentalnie wygrałem ja – przyznał Mateusz.

Tym razem zawodnicy chcą udowodnić, że dla jednego i drugiego pierwszy pojedynek był wypadkiem przy pracy. Każdy z nich zamierza przypieczętować swoje zwycięstwo.

Ciekawy pojedynek czeka również Jacka Murańskiego. Ta walka naprawdę może dostarczyć ogromnych dymów oraz przyciągnie uwagę wielu kibiców. W wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego debiutant powiedział zbyt wiele i zdradził, z kim najprawdopodobniej zawalczy na FAME 13.

Przede wszystkim Murański powiedział, że będzie to zawodowy fighter, który walczył już w Fame. Dodatkowo przyznał, że w konflikt z jego przeciwnikiem jest zamieszany Konrad Niewolski, reżyser filmu “Asymetria”. Nazwał także rywala “Judaszem”.

Wszystko wskazuje na to, że Murański zmierzy się z Popkiem. Jacek i jego syn już kilkukrotnie wspominali, że zamierzają wyjaśnić kilka spraw z raperem i określili go mianem “Judasza”.

Ta osoba walczyła zawodowo. Ta osoba to jest Judasz – przyznał Murański i w odpowiedzi na pytanie dziennikarza dodał – Kto to jest Popek? Popek? Ta chorągiewa, która ze strachu lub szmalu sprzedałaby własną córkę.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO