Poniedziałek, 27 Maja, 2024

“Misiek z Nadarzyna” przechodzi wielką przemianę przed debiutem w MMA: “Treningi trzy razy w tygodniu. Zacząłem od 148 kg, a dzisiaj było…”

"Misiek z Nadarzyna" przechodzi wielką przemianę przed debiutem w MMA: "Treningi trzy razy w tygodniu. Zacząłem od 148 kg, a dzisiaj było..."
Fot. Facebook
Opublikowane 19 października 2021, 09:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

“Misiek z Nadarzyna” na poważnie przygotowuje się do swojego pierwszego pojedynku w formule MMA, który stoczy na gali MMA-VIP.

W przyszłym roku były gangster Mirosław Dąbrowski zadebiutuje w sportach walki. Początkowo mówiło się o pojedynku z “Masą”, czyli pierwszym i jednocześnie najsłynniejszym polskim świadku koronnym. Jarosław S. zażądał jednak ogromnych pieniędzy, które nie zaoferowałaby mu żadna z organizacji.

“Masa” zaproponował pojedynek swojego ochroniarza “Mięśniaka”. Ten dostał ofertę walki ze “Szlachetem”, jednak nie odpowiedział na wyzwanie. Pojawiło się wiele głosów, że po prostu obawia się walki z byłym żołnierzem grupy pruszkowskiej.

Dąbrowski ostatecznie zmierzy się z Andrzejem “Żuromem” Żuromskim. Zawodnicy stanęli już twarzą w twarz podczas konferencji MMA-VIP. Pomiędzy rywalami jest zła krew, a “Misiek z Nadarzyna” podczas face-to-face odepchnął swojego przeciwnika.

Czy 60-letni były gangster poradzi sobie z “Żuromem”, który ma już za sobą debiut w klatce? Jak widać, Dąbrowski na poważnie przygotowuje się do pojedynku i zrzucił już sporo kilogramów.

Zapewne jest także bardzo pewny siebie, gdyż mocno skrytykował Żuromskiego za jego porażkę z 40 kilogramów lżejszym “Antykonfidentem”.

Dąbrowski kilka dni temu opublikował na swoich social mediach zdjęcie aktualnej formy. Dodał, że aktualnie waży 120 kilogramów:

Treningi są trzy razy w tygodniu Copacabana Tarnów no i ,waga idzie w dół. Dziś było 120 kg, a zacząłem od 148 kg, tak więc jest ok !!

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments