Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Jest urywek nagrania z treningu Miśka z Nadarzyna! “Co to ma być? On nawet nie umie…”

fot. MMA-VIP
Opublikowane 20 października 2021, 09:21
przez FW
0
0
Brak komentarzy

„Misiek z Nadarzyna” przygotowuje się do swojego pierwszego pojedynku w formule MMA. Dąbrowski podpisał kontrakt z organizacją MMA-VIP, czyli projektem, którego twarzą jest Marcin Najman. Swoją pierwszą walkę stoczy na początku 2022 roku. Właśnie pojawił się urywek z treningu byłego gangstera.

W przyszłym roku były gangster Mirosław Dąbrowski zadebiutuje w sportach walki. Początkowo mówiło się o pojedynku z „Masą”, czyli pierwszym i jednocześnie najsłynniejszym polskim świadku koronnym. Jarosław S. zażądał jednak ogromnych pieniędzy, które nie zaoferowałaby mu żadna z organizacji.

Dąbrowski ostatecznie na MMA-VIP 4 zmierzy się z Andrzejem „Żuromem” Żuromskim. Zawodnicy stanęli już twarzą w twarz podczas konferencji MMA-VIP. Pomiędzy rywalami jest zła krew, a „Misiek z Nadarzyna” podczas face-to-face odepchnął swojego przeciwnika.

Przypomnijmy, że “Misiek z Nadarzyna” ostro krytykował Żuroma za jego porażkę z 40 kilogramów lżejszym „Antykonfidentem”.

Czy 60-letni były gangster poradzi sobie z „Żuromem”, który ma już za sobą debiut w klatce? Dąbrowski chwali się w mediach społecznościowych zrzuconymi kilogramami, jednak do tej pory nie wrzucił żadnego nagrania ze swoich treningów MMA.

W sieci pojawił się pierwszy trailer do zbliżającej się gali MMA-VIP 3, która odbędzie się pod koniec października. Na nagraniu widzimy urywek z treningu Dąbrowskiego, który wyprowadza ciosy proste.

Kibice, którzy komentują nagranie twierdzą, że Dąbrowski ma bardzo duże problemy z wyprowadzaniem ciosów i to, że nie zna podstaw boksu.

“miśkowi nie mogliście powiedzieć chociaż na trailera, że pięść się rotuje przy uderzeniu? ja je..ę co za wiocha” – napisał jeden z komentujących.

Kolejny dodał – “Wstyd Misiek z Nadarzyna, co to ma być? On nawet nie umie ciosu poprawnie wyprowadzić, nie dziwie się, że nie publikuje nagrań z treningów bo by go zjedli w internecie. Ale wystarczyl urywek z traileru i wszystko zweryfikowane jaki z niego wojownik”

Przypomnijmy, że Misiek z Nadarzyna obchodził kilka tygodni temu 60 urodziny, a na MMA-VIP 4 zawalczy z ponad 15 lat młodszym Żuromem.

Co sądzicie o ciosach Dąbrowskiego?

Trailer do gali MMA-VIP 3 organizowanej przez Marcina Najmana tutaj:

Źródło: Twitter / YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments