Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Bombardier na treningu u Artura Szpilki! Zobaczcie jak uderza przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego

fot. YouTube
Opublikowane 21 października 2021, 18:40
przez FW
0
0
17 komentarzy

Już 23 października odbędzie się gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do starcia Mariusza Pudzianowskiego z potężnym “Bombardierem”. Na dwa dni przed walką w sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka, który był gościem KSW Cross Fight Gym, gdzie trenował m.in. pod okiem Artura Szpilki.

Serigne Ousmane Dia to legenda senegalskich zapasów. Blisko 2-metrowy zawodnik podczas ostatniego ważenia wniósł na wagę ponad 150 kg. Po raz pierwszy miał zmierzyć się z Pudzianem na gali KSW 59, jednak w dniu walki trafił do szpitala z powodu ostrego zapalenia wyrostka.

Następnie wyleciał do Francji, gdzie miał przejść operację. Teraz powróci do Polski, gdzie zamierza podbić KSW. Zawodnik ma na swoim koncie dopiero dwa zawodowe pojedynki. Najpierw w minutę i 12 sekund wygrał z innym Senegalczykiem Amadou Papisem, a następnie w 59 sekund rozprawił się z Danem Podmore.

“Bombardier” przyznał, że przed walką z Pudzianowskim skupił się na przygotowaniu fizycznym. Zaznaczył, że jest to bardzo ważny element pojedynku.

“Głównie skupiłem się na trenowaniu elementów MMA, ponieważ zapasy mam we krwi. Nie muszę im poświęcać specjalnie dużo czasu. Skoncentrowałem się na przygotowaniu fizycznym, które według mnie będzie bardzo wymagająca pod tym względem.” – powiedział dla Polsat Sport.

Mistrz Laamb nie ma dużego doświadczenia w klatce, jednak zamierza sprawić dużą niespodziankę i pokonać gwiazdę KSW, Mariusza Pudzianowskiego.

– “Po tej walce z “Pudzianem” będę królem Polski w tej kategorii” – zapowiedział.

“Bombardier” to jeden z najcięższych przeciwników w karierze Polaka. Ma on blisko 2-metry i waży 150 kilogramów. Ogromna waga nie jest jednak problemem dla Pudzianowskiego, który ma już na swoim koncie starcia z ogromnymi rywalami.

Najcięższy przeciwnik Polaka to ponad 200-kilogramowy Eric Esch znany jako “Butterbean”. Nie wiadomo, ile dokładnie ważył, gdyż waga zatrzymała się na swoim limicie.

Pudzian zmierzył się z nim w czwartym zawodowym pojedynku i rozbił go w minutę i 16 sekund. Drugie miejsce zajmuje Bob Sapp ze 144 kilogramami. Amerykanin został pokonany w zaledwie 39 sekund.

Kolejny fighter na liście to Sean McCorkle, który przed walką wniósł na wagę 141,8 kg. Walczył on z Pudzianem dwukrotnie. Najpierw wygrał po poddaniu kimurą, a następnie przegrał po jednogłośnej decyzji.

Polak dwie walki stoczył także z ponad 127-kilogramowym Jamesem Thompsonem. Brytyjczyk najpierw zwyciężył, poddając Polaka duszeniem trójkątnym, a drugie starcie zostało rozstrzygnięcie jako no-contest z powodu pomyłki sędziego.

Trening Bombardiera przed walką z Pudzianem

W sieci pojawiło się nagarnie z treningu potężnego Bombardiera. Oceńcie sami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO