Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Misiek z Nadarzyna tłumaczy się po nagraniu z jego treningu! “Ktoś wyciął dwie scenki w kit”

fot. MMA-VIP
Opublikowane 22 października 2021, 10:39
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w styczniu w organizacji MMA-VIP zadebiutuje były gangster Mirosław Dąbrowski znany jako “Misiek z Nadarzyna”.

60-latek w pojedynku w formule MMA zmierzy się z Andrzejem “Żuromem” Żuromskim. Kilka dni temu w sieci udostępniony został trailer do nadchodzącej gali, na którym w jednej ze scen widać właśnie Dąbrowskiego. Nie obeszło się bez słów krytyki od internautów, którzy komentowali, że “Misiek” nie umie poprawnie wyprowadzać ciosów. Do zarzutów, że ten nie zna podstaw boksu odniósł się sam zainteresowany.

W tym tygodniu odbyła się konferencja przed galą MMA-VIP 3. W drugiej części pojawił się m.in. właśnie “Misiek z Nadarzyna”, “GSP”, czy Remi Gruchała.

“Mówisz, że się nie bijesz z żołnierzami, a bijesz się z największym petem na świecie… Jak mówisz, że byłeś w dawnych latach gangsterem, to powinieneś świecić przykładem, a ja Ciebie nie uważam za przykład.” – stwierdził GSP.

Dąbrowski odpowiedział – “To była przenośnia, słuchaj między słowami. Ja zażartowałem, że generał nie będzie się z żołnierzem bił, a jaki ja jestem generał”

“Słuchaj, bez kity Ty się nazywasz generałem? Ja widziałem jak bijesz w worek na trailerze i cienko to wygląda. No bez kitu bardzo cienko.” – stwierdził Remi Gruchała, który zawalczy na MMA-VIP 3.

Misiek z Nadarzyna odpowiedział – “I to jest właśnie moc internetu. Ktoś wyciął dwie scenki w kit. No przepraszam, Marcin Najman był tam na nagrywaniu tego, powiedz…”

Marcin Najman skomentował – “Faktycznie jest jedno ujęcie, ale Misiek trenował ponad 40 minut, zadał tych ciosów kilkadziesiąt no… albo jeśli chodzi o montażystę, to może być tak, że mamy jakiegoś kreta jeśli chodzi o montaż traileru. I pokazał te ciosy nie za bardzo.”

“Ale to dużo jest kilkadziesiąt ciosów?” – spytał Gruchała.

Dąbrowski zakończył – “Niech Żurom sobie myśli, że jest jak jest.”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments