Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Joanna Jędrzejczyk usunięta z rankingu UFC! “Oni mnie potrzebują. Zarabiam dla nich duże pieniądze”

Jędrzejczyk zapowiada wielki powrót po tym, jak została usunięta z rankingu UFC: "Oni mnie potrzebują. Zarabiam dla nich duże pieniądze"
Fot. Instagram
Opublikowane 26 października 2021, 18:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Joanna Jędrzejczyk zabrała głos po tym, jak została usunięta z rankingu UFC. Była mistrzyni zapowiedziała wielki powrót do oktagonu.

Jędrzejczyk ostatni pojedynek stoczyła w marcu 2020 roku i po 5-rundowej wojnie przegrała niejednogłośną decyzją z Zhang Weili. Mimo że przez ponad rok nie powróciła do klatki, to wciąż znajdowała się w rankingu UFC, co nie spodobało się m.in. Marinie Rodriguez.

Zawodniczka po zwycięstwie nad Mackenzie Dern powiedziała – Bądźmy szczerzy, sama nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę. Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne.

Największa organizacja MMA na świecie w końcu zdecydowała się na usunięcie Jędrzejczyk z rankingów. Zawodniczka w ostatnim wywiadzie dla portalu Onet.pl przyznała, że taka decyzja organizacji nie ma dla niej najmniejszego znaczenia. Była mistrzyni UFC jest świadoma swojej wartości.

– Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, bo rankingi nie walczą. Powrót na pewno będzie wielki. UFC wie, jak ogromną wartością jestem dla tej federacji i organizatorzy nie zrobią walki z zawodniczką poniżej czołowej piątki. Będą chcieli widowiska.

– Oni mnie potrzebują. Zarabiam dla nich duże pieniądze, ponieważ bardzo dużo ludzi wykupuje na mnie PPV i przychodzi oglądać moje walki. Tym bardziej po tak widowiskowej walce, jaką dałam 19 miesięcy temu.

Jędrzejczyk wspomniała również o swojej przyszłości. Zawodniczka na początku 2021 roku wyleci na Florydę, gdzie w ATT będzie przygotowywać się do kolejnego pojedynku w UFC.

– Do walki planuję wrócić na przełomie marca i kwietnia. W styczniu wracam do Stanów Zjednoczonych. Od półtora miesiąca, właściwie od dwóch ciężko trenuję. Mam bardzo duży progres treningowy, ale poza tym zajmuję się również innymi rzeczami.

– Ludzie myślą, że dużo wiedzą o osobach znanych, a tak naprawdę nie wiedzą. Mam dużo rzeczy, na których też się skupiam. Kariera sportowca nie trwa wiecznie i bardzo się cieszę, że mam te możliwości i mam na tyle wiedzy, by zajmować się również innymi sprawami. Prowadzę swoją działalność i spółki, inne interesy.

Źródło: Onet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO