Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kawulski ostro o Normanie Parke i jego szansie na powrót do KSW: “On ma żółte papiery i nie można…”

Szef KSW ostro o Normanie Parke: "On ma żółte papiery i nie można..."
Fot. YouTube
Opublikowane 27 października 2021, 12:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Maciej Kawulski w ostatnim wywiadzie przyznał, że w organizacji KSW raczej nie będzie już miejsca dla takiego zawodnika jak Norman Parke, który jest zbyt nieprzewidywalny.

Norman Parke swoją przygodę z KSW rozpoczął w 2017 roku. W ciągu trzech lat stoczył 8 pojedynków. Wygrał 5 razy i poniósł dwie porażki z Mateuszem Gamrotem. Ich trzeci pojedynek został rozstrzygnięty jako no-contest.

Aktualnie Parke od ostatniej walki z Gamerem w 2020 roku nie stoczył żadnego pojedynku w formule MMA. Próbuje swoich sił w boksie, walcząc dla FAME i EFM SHOW. W tej formule zwyciężył dwa pojedynki z “Don Kasjo” i Maciejem Jewtuszko oraz został pokonany przez Borysa Mańkowskiego.

Jakiś czas temu w social mediach pojawiły się głosy, że być może ponownie zawalczy w KSW. Zawodnik przyznaje jednak, że konflikt z Martinem Lewandowskim jest na tyle duży, że nie ma szans na powrót.

Szef organizacji wciąż nie wypłacił mu obiecanych pieniędzy. Ponadto FAME musiało zapłacić KSW za to, by Parke mógł stoczyć pojedynki z Życińskim i Mańkowskim.

Temat Normana Parke został poruszony w wywiadzie Mateusza Kaniowskiego z Maciejem Kawulskim. Jeden z szefów KSW stwierdził, że Stormin ma żółte papiery i jest zbyt nieprzewidywalny. Organizacja nie zamierza ryzykować, ponownie nawiązując z nim współpracę.

– Trzeba pamiętać, że Norman Parke ma żółte papiery i nie można brać odpowiedzialności za to, co on mówi. Jest nieodpowiedzialnym gościem, który mówi raz to, raz to. Ja go lubię, ale to nie jest poważny koleś.

– Na ten moment przegrał na FAME MMA, więc nie widzę takiej możliwości. Z Borysem, ale nadal. To jest taki paradoks, który można by przemyśleć. On jest fajnym gościem, natomiast to jest też pewna powaga, my nie możemy sobie pozwolić, żeby zawodnik nie przychodził na wagę tą rano, ponieważ zaciął się tam w windzie.

– Tu są już klocki, tu możesz zepsuć nie fame czy ilość wyświetleń na YouTubie tylko możesz zepsuć całe życie, zawodową karierę. Dla nas to jest za duże ryzyko taka tykająca bomba. Z nim są też innej natury problemy, ale to już abstrahując.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO