Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Rysiu Szczena kolejny raz dostał z liścia od Najmana! Został ukarany za ostre słowa przed MMA-VIP 3: “Pruje się gruba świnia jedna. Zobaczymy w piątek…”

(VIDEO) Rysiu Szczena kolejny raz dostał z liścia od Najmana! Został ukarany za ostre słowa przed MMA-VIP 3: "Pruje się gruba świnia jedna. Zobaczymy w piątek..."
Fot. Twitter
Opublikowane 28 października 2021, 16:20
przez Przemek Krautz
0
0
3 komentarze

Już jutro gala MMA-VIP 3, na której do klatki powróci Marcin Najman. W nadchodzącym pojedynku zmierzy się z Rysiem “Szczeną” Dąbrowskim.

“El Testosteron” po kolejnej emeryturze powróci do klatki, żeby zmierzyć się ze “Szczeną” znanym z programu “Chłopaki do wzięcia”. Pomiędzy rywalami padło kilka mocnych słów, które doprowadziły do konfrontacji na kilkadziesiąt godzin przed galą.

Jakiś czas temu do sieci trafiła informacja, że Dąbrowski został zatrzymany w związku z przemocą domową i istniało ryzyko, że nie będzie mógł zmierzyć się z Najmanem. “El Testosteron” postanowił zwrócić się do sądu. Zaproponował, że sam wymierzy karę “Szczenie”, gdyż będzie to najgorszy z możliwych wyroków.

Dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard „Szczena” Dąbrowski został zatrzymany przez policję w sprawie awantury domowej. Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić taką opinię. Oczywiście nie chciałbym wpływać na decyzję niezależnego sądu, ale wysoki sądzie większa kara niż walka ze mną „Szczeny” nie spotka. Więc jeśli jest to jakiś argument, to proszę to wziąć pod uwagę. Ryszard „Szczena” Dąbrowski zapłaci za to, co wyczyniał wczorajszej nocy – powiedział Najman na swoim kanale.

Dzisiaj do sieci trafiło nagranie “Szczeny”, który w mocnych słowach zaatakował “El Testosterona” – Co do konferencji. Najman tam się pruł. Niech się pruje gruba świnia jedna. Zobaczymy w piątek czy będę damskim bokserem czy będę męskim bokserem.

Chwilę później pojawiła się odpowiedź rywala, który na swoim Twitterze powiedział – Rysiu, Szczena, a tobie to się nie popierodliło coś w głowie? Sufit ci na łeb nie spadł? Wstaję rano i widzę wideo, gdzie mnie ciśniesz od grubasa, od świni. Ty debilu skończony. Ci zapierdolę w ten pusty łeb to może w końcu rozumu nabierzesz i zaczniesz funkcjonować, bo na razie to widzę, że jesteś kompletnie odcięty od bazy.

Zawodnicy mieli okazję nie tylko na konfrontację słowną. Spotkali się twarzą w twarz. Najman przerwał przeciwnikowi wywiad, a kiedy doszło do przepychanek, kolejny raz wypłacił “Szczenie” mocnego liścia.

Rysiu, a tobie nie popierdoliło się w głowie? Co za grubas kurwa? Co za grubas? Co za grubas kurwa? – krzyczy Najman przed wymierzeniem liścia.

Źródło: Twitter / Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments