Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Szybko pożałował niesportowego zachowania! Ciężki nokaut w 5 sekund!

Fot. Youtube
Opublikowane 28 października 2021, 11:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas brytyjskiej gali organizowanej przez British Fighting Championship doszło do wyjątkowej sytuacji. Jeden z zawodników szybko pożałował swojego zachowania.

W co-main evencie BFC 1: Finally! Umakhan Ibragimov, który na swoim koncie ma 4 nokauty i jedną porażkę zmierzył się z debiutującym w formule MMA Benem Dosterem. Pojedynek był zakontraktowany na trzy rundy, jednak Rosjaninowi wystarczyło tylko jedno kopnięcie.

Doster od początku starcia zmierzał w kierunku rywala z wyciągniętą ręką, aby zbić się rękawicami. Debiutant liczył na to, że uda mu się wykorzystać na nieuwagę przeciwnika, i wyprowadził low-kicka, jednak Rosjanin był skupiony i nie przeoczył kopnięcia.

Ibragimov zrobił dwa kroki do tyłu i wysokim kopnięciem trafił rywala prosto w głowę. Wykorzystał to, że Doster walczył z opuszczonymi rękami. Zawodnik padł nieprzytomny i wylądował twarzą na macie. Cały pojedynek trwał zaledwie 5 sekund.

Pamiętacie, jak ten gość mówił o debiucie w MMA i prosił, żeby ludzie trzymali za niego kciuki? Niewiarygodne, jak to zatoczyło pełny krąg – czytamy w komentarzu pod nagraniem z walki.

WIELKA GALA UFC 267

Już w sobotę 30 października odbędzie się gala UFC 267, na której zawalczy Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura i mistrz wagi półciężkiej Jan BłachowiczPoczątek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Oglądaj UFC 267 <

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments