Czwartek, 23 Maja, 2024

Jan Błachowicz celuje w nokaut i to jednym ciosem! “Wierzę, że z moją Legendarną Polską Siłą…”

Wielki awans Jana Błachowicza w rankingu UFC!
Fot. Jan Błachowicz, YouTube
Opublikowane 29 października 2021, 19:06
przez FW
0
0
Brak komentarzy

UFC 267 już lada moment. W walce wieczoru Jan Błachowicz będzie bronił pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej. Jego rywalem będzie weteran oktagonu, Glover Teixeira.

Jan Błachowicz celuje w KO!

UFC 267 już w tę sobotę 30 października. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch doświadczonych zawodników. Jan Błachowicz po raz drugi w karierze stanie w obronie tytułu mistrzowskiego dywizji półciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie 42-letni weteran, któremu Polak odśpiewał “sto lat”, Glover Teixeira.

Brazylijczyk mówił już w wywiadach, że siłę Polaka trzeba szanować. “Cieszyński Książę” wierzy natomiast, że nie będzie miał problemów ze skończeniem przeciwnika, o czym mówił dla MMA Fighting:

Wierzę, że z moją Legendarną Polską Siłą znokautuję Glovera jednym uderzeniem. Jeśli nie, będę próbował walczyć jak Alexander Gustafsson. Zaczekał ze skończeniem do czwartej rundy. Nie spieszył się. Odniosłem wrażenie, że Thiago Santos popełnił ten błąd. Chciał zbyt wiele, chciał go znokautować za szybko. Glover natomiast ma wielkie doświadczenie i z niego skorzystał. Wie, co zrobić, żeby przeżyć. Zaczekał, złapał Thiago, poddał, i tyle. Wiem o tym i nie popełnię tego błędu.

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube

Jan Błachowicz o BJJ Glovera Teixeiry

Myślę też, że nasze jiu-jitsu jest na tym samym poziomie. Zobaczymy w trakcie pojedynku, ale jeśli walka przeniesie się do parteru, to będę gotowy. Nie obawiam się jego BJJ. Nie będzie łatwo mnie poddać. Obiecuję to i wam i jemu samemu.

Glover Teixeira zapowiadał, że zamierza sprowadzić Jana Błachowicza i że nadszedł jego czas. Nasz rodak trenował zarówno pod okiem żywej legendy jiu-jitsu, Braulio Estimy, jak i Gerarda Łabińskiego. “Cieszyński Książę” mówił też w rozmowie z Polsat Sport, że z parteru po prostu wstanie.

Na gali w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Wielka szansa przed Marcinem Tyburą! Zapowiedź walki z Alexandrem Volkovem na UFC 267

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: MMA Fighting

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO