Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) “Daro Lew” przegrał kolejną walkę! Ogromny błąd podczas walki z Markiem Molakiem

fot. MMA VIP
Opublikowane 29 października 2021, 21:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pojedynek “Daro Lwa”, który powrócił do klatki na gali MMA-VIP 3. W main evencie trwającego wydarzenia ponownie w akcji zobaczymy Marcina Najmana, który powrócił z emerytury.

Dariusz Kazimierczuk w formule MMA stoczył 11 pojedynków i wygrał tylko jedno starcie. Poniósł aż 10 błyskawicznych porażek już w pierwszej rundzie. Pokonał jedynie Dawida Harasa, który może pochwalić się jeszcze gorszym bilansem 20 przegranych bez żadnego zwycięstwa.

“Daro Lew” próbował swoich sił m.in. w takich organizacjach jak PLMMA, FAME czy aktualnie MMA-VIP. W ostatniej z federacji zadebiutował na drugiej gali i przegrał z “Taxi Złotówą” w pierwszej odsłonie.

Tym razem jego rywalem był aktor Marek Molak, dla którego był to całkowity debiut w formule MMA. Kazimierczuk przed walką nie szczędził ostrych słów rywalowi – Także antylopa nie śmiej się, bo dostaniesz wpi**dol i tak to się dla Ciebie skończy. Ty się dobrze nie umiesz wysrać, a Ty chcesz dopiero do klatki wyjść.

Freak fighter po walce z aktorem zamierzał również zmierzyć się z raperem Filipkiem, za którym nie przepada – Pasi Konik Filipek jak Cię wywala z FAME to pogadaj z Marcinem Najmanem czarny pas w marketingu! To może Cię zakontraktuje w VIP MMA i tam Cię zbiję. Zaraz po antylopie będziesz następną przystawką dla Lwa.

Daro Lew vs Marek Molak

Daro Lew był bliski sprawienia sporej sensacji i znokautowania Marka Molaka. Na początku walki bardzo mocnym ciosem trafił swojego rywala, który padł na ziemię i wydawało się, że Kazimierczuk w końcu wyjdzie z walki zwycięsko.

Niestety tak się nie stało, kontrolujący pojedynek Daro Lew postanowił założyć rywalowi dźwignię. Robiąc to nieudolnie naraził się na kontrę Molaka, który wykorzystał fatalny błąd Kazimierczuka. Molak przechodząc szybko do stójki zostawił rywala na macie i zacząć obijać z góry ciosami młotkowymi.

Sędzia przerwał walkę po tym, jak Daro Lew nie odpowiadał na atak rywala. To już 11 porażka “groźnego” lwa na 12 stoczonych walk.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments