Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Mamed znalazł rywala dla Pudzianowskiego! “Pomyśl sobie, jaka to by była walka. Pudzianowski vs Materla”

Mamed znalazł rywala dla Pudzianowskiego! "Pomyśl sobie, jaka to by była walka. Pudzianowski vs Materla"
Fot. YouTube
Opublikowane 3 listopada 2021, 09:21
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Mamed Khalidov w ostatnim wywiadzie zabawił się w matchmakera i postanowił znaleźć dobre wyzwanie dla Mariusza Pudzianowskiego.

Mistrz KSW w kategorii średniej, który rozmawiał z portalem Sportowe Fakty, nie szczędził krytyki “Bombardierowi”, z którym Pudzian zmierzył się na gali KSW 64. Senegalski zapaśnik został ciężko znokautowany przez Polaka w zaledwie 18 sekund.

Dla Pudzianowskiego było to najszybsze i najłatwiejsze zwycięstwo w karierze. Zawodnicy wymienili ciosy, a cepy Senegalczyka trafi Polaka w ramię. W odpowiedzi były strongman trafił czysto na szczękę przeciwnika. Serigne Ousmane Dia padł znokautowany i potrzebował czasu, żeby dojść do siebie i zdać sobie sprawę, że to już koniec walki.

Ktoś się zna na MMA, a ktoś się nie zna. Ja się znam na MMA i „Bombardier” dla mnie to nie jest zawodnik MMA. Nie wiem, czego się spodziewali ludzie. To, że jest duży i jest mistrzem w zapasach… No nie wie, nie mogę kłamać. Nie mogę być nieobiektywny. To nie był przeciwnik dla Mariusza – przyznał Mamed w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

No nie jest to zawodnik MMA. Jak człowiek na tarczę nie potrafi wyprowadzić ciosu prostego, to chyba jest coś nie tak – przyznał i kontynuował – Nawet lepszą walkę dał ten, który wszedł w zastępstwie, Nikola. Wszedł w zastępstwie bez przygotowania. Też nie umie boksować, ale coś tam próbował.

Mamed poza tym, że uznał, iż “Bombardier” nie jest rywalem dla Pudzianowskiego, sam postanowił zestawić byłego strongmana z odpowiednim przeciwnikiem.

Ja mówię, że Mariusz potrzebuje jakiegoś… nie wiem, może z Michałem Materlą zawalczyć. Michał Materla kontra Pudzianowski. Wyobraź sobie. Pomyśl sobie, jaka to walka by była. Michał Materla vs Mariusz Pudzianowski.

Mistrz KSW zestawił również inne starcie. Mamed chciałby zobaczyć trzecie starcie Saidov vs Mańkowski. Nie tylko w MMA, ale także w boksie w małych rękawicach. W takiej formule Borys stoczył ostatnio starcie na gali FAME 11 z Normanem Parke.

Albo Borys Mańkowski i Aslambek Saidov w boksie w rękawicach do MMA. Dlaczego on nie walczy. On jest znanym, dobrym zawodnikiem, który w Polsce robił karierę. Zastanawia mnie jedna rzecz. On odpuścił sobie walkę w ACA i jest w Polsce i nie walczy dwa lata już. Cały czas trzeciej walki z Borysem nie dostał. Może zorganizują walkę w innej organizacji np. w boksie z rękawicami MMA. Dobra walka by była.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO