Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szalony pomysł trenera Oknińskiego! Proponuje walkę Kołecki vs “Don Kasjo” na Stadionie Narodowym!

Szalony pomysł trenera Oknińskiego! Proponuje walkę Kołecki vs "Don Kasjo" na Stadionie Narodowym!
Fot. YouTube
Opublikowane 3 listopada 2021, 15:02
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński po raz kolejny zaskoczył szalonym pomysłem na pojedynek. Zaproponował starcie Szymona Kołeckiego z “Don Kasjo”.

To już kolejne zestawienie, o którym trener napisał na swoich social mediach. Po gali UFC 267 oświadczył, że chciałby, aby Michał Oleksiejczuk zmierzył się z byłym mistrzem wagi półciężkiej Janem Błachowiczem. Jako faworyta wskazał oczywiście swojego podopiecznego.

Tym razem zaproponował rywala dla Szymona Kołeckiego, który aktualnie nie jest związany z żadną organizacją. Wczoraj media obiegła informacja o tym, że były sztangista postanowił zakończyć trwającą ponad 2-lata współpracę z KSW.

Kołecki przyznał, że walka w największej polskiej organizacji była jego marzeniem, które udało się spełnić. Zawodnik nie mógł jednak dojść do porozumienia w sprawie kolejnego pojedynku i uznał, że najlepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę.

Organizacja chciała, żeby zawodnik w kolejnym starciu zmierzył się z mistrzem Tomaszem Narkunem. Kołecki przyznał, że potrzebował więcej czasu, niż zaoferowało mu KSW, jednak rzekomo nie było na to szans. W odpowiedzi Maciej Kawulski stwierdził, że zawodnik nie mówi całej prawdy.

W tym, co powiedział Kołecki, jest dużo prawdy, ale tyle samo konfabulacji – przyznał szef KSW i dodał – Z ust Kołeckiego w żadnym momencie negocjacji nie padły słowa o tym, że ma za mało czasu na przygotowania. Powiedział tylko, że Narkun jest zbyt wymagającym rywalem i dlatego on tej walki nie przyjmie.

Na ten moment nie wiadomo, jakie są plany Kołeckiego. Głos w sprawie jego przyszłości zabrał trener Mirosław Okniński, który najpierw napisał – Ja uważam, że KSW z Kołeckim się pogodzi. Mają wspólny biznes. A może Kołecki dostał mega ofertę z Fame MMA.

W kolejnym wpisie zaproponował szaloną walkę. Okniński chciałby zestawić Kołeckiego z Kasjuszem Życińskim na gali FAME, która miałaby odbyć się na Stadionie Narodowym. Jeśli chodzi o formułę, miałby to być boks, w którym “Don Kasjo” ostatnio zmierzył się z Normanem Parke, a w kolejnym pojedynku zawalczy z Marcinem Wrzoskiem.

Fame MMA 15
Na Narodowym
Don Kasjo vs Kołecki
W boksie
– napisał na Facebooku trener.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO